Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kérjünk nászajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjünk nászajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hét múlva lesz az esküvőnk, és a kollégáim szeretnének nekünk ajándékot adni kb 20e értékben, viszont megkérdezték, mi legyen az, hogy a mi ízlésünket tükrözze.


Van ötletetek, mi lehetne az? Utalványokon kívül. Igazság szerint mindent megveszünk magunknak, amikor jónak látjuk, ezért nehéz ez.

Ők nem vesznek részt az esküvőn, csak itt így szokás, hogy ajándékot azért adnak. Nyilván így pénzt kérni nem lehet.

Gondoltam valami élmény utalványra, de a mostani helyzetben nem biztos, hogy jó ötlet.



2020. júl. 27. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó az utalvány? Drogériába vagy Ikeába, és akkor el lehet költeni háztartási cuccokra pl.
2020. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Igazából, mivel nem ismerlek titeket, ezért fogalmam sincs, hogy mi az, ami a ti ízléseteket tükrözi. :D

Utalvány amúgy nem rossz gondolat. Oké, nem személyes, de hasznos, mert tényleg azt vesztek belőle, amit szeretnétek.

2020. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utalvány szerintem sem rossz olyan üzletbe, ahol tényleg hasznosan feltudjátok használni. Vagy valami élmény, esetleg masszázs.
2020. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utalványt mondanám, pl egy bútorüzletbe, aztán birnátok venni olyan bútort, ami hiányzik a házatokba és a ti stílusotokat tükrözi :)
2020. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam a többiek válaszait. utazási utalvány esetleg? :)
2020. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, szerintem maradunk a Jysk utalványnál :)
2020. júl. 29. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 1-2 éjszakás wellness hétvégének örülnék hasonló helyzetben, vagy egy borkóstoló "kuponnak", esetleg valamilyen vagány programra szóló kuponnak.

Ha tárgy, akkor imádnék egy ceruza rajzot, vagy egy egyszerű festményt egy közös fotónkkal. Esetleg néhány üveg bort, amit 5-10-20 év múlva bontotok fel. Egy kis emlékkönyvnek, amiben közös programötleteket, jó tanácsokat, hasznos tippeket írnak nektek, vagy egyszerű recepteket a hátköznapokra. Bármi poénos dolog belefér. Olyan üzenetek legyenek, amit ha a nehéz időkben olvasgattok, akkor ötletet adhatnak. Ez nem pénzbeli, szerintem nagyon jó visszhangja is lenne, hogy inkább ilyesmire vágytok. Ezek személyes, nem pótolható dolgok.

2020. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!