Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy gondolta, hogy elmegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolta, hogy elmegyünk az esküvőre?

Figyelt kérdés
Küldött egy meghívót barátnőm, postán! csak az esküvőre. Szállás, odajutás a mi gondunk. Kerestem a betétlapot vagy valamit, hogy lagziba hív-e, nem. Hát egy órás esküvő miatt elmenni, amikor postai meghívót küld, nem értem. Nem csak úgy átsétálunk, hanem 3 órás út lenne. Ottalvás, mert délutáni a program. Nem érti, miért nem megyünk. Hogy ne sértsem meg, hogy ez nekünk így nem megy?

2020. júl. 29. 10:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, nem mentek és kész, majd feldolgozza. Az utazást és a szállást úgy gondolod, hogy ki kéne fizetnie helyettetek valakinek? Mert nem.
2020. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%

"Köszönjük szépen a meghívást, de sajnos nem jó az időpont. Sok boldogságot nektek."


Nem értem, mit kell ezen felháborodni, meg kiakadni... Ilyen egyszerű a dolog.

2020. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Én Németországba utaztam egy esküvőre. Szállást elintézték (mármint, hogy legyen szoba, lefoglalták), de én fizettem azt is meg az utazást is. Fel sem merült bennem más; el sem fogadtam volna.
2020. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%

A 3 órás út, hiába délutáni, még nem feltétlenül ottalvós. Nagyon max 6-kor lehet a szertartás? Akkor is hazaérsz este 10-re.

Megmondod, hogy sorry, nagyon messze van, ne haragudjon, mennél szívesen, ha közelebb lenne, de mivel másnap korán dolgod van, sajnos nem fér bele. És küld te is postán egy gratulálok lapot.

2020. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
36%
Neked nem kötelező elmenni, neki meg egy jó lecke, hogy kit is tartson igaz barátjának. Ilyen egyszerű a képlet :)
2020. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

Küldjön értetek autót és fizesse a szállást is?

Néha lemegyek hídba ettől az oldaltól. 😂

Szerintem még óra díjat is kéne neketek adnia, hogy emelitek a társaság színvonalát.

2020. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

Amatőr...


Ez egy udvariassági gesztus. Nem kell elmenned, és ő is tudja, hogy nem mentek.

Ráírsz, megköszönöd, nem tudunk menni, és kész.



Hány éves vagy, 12?

2020. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha a lagzira meghívott volna ott is a ti költségetek lenne az utazás, a szállás, sőt, még pénzt vagy komolyabb ajándékot is kéne adnotok. Az véletlen lehet vajon, hogy a lagzira nem kaptatok meghívást? Lehet, hogy ő is csak udvariasságból hívott meg a szertartásra, de nem is gondolta komolyan, hogy elmentek.
2020. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
64%

Látom megjöttek szarkasztikusék, pedig a kérdezőnek van igaza és megértem.


Eleve nem illik pusztán postázni a meghívót, nálunk is volt ebből balhé amúgy (nekünk az idő szűke miatt volt nagyon problémás, utólag belátom hogy így is türhő dolog volt). Több órás útra viszont egyértelműen nem hívunk meg senkit úgy, hogy legalább egy alap vendéglátás nincs. Ha valaki kell a szertartásra töltelékembernek, akkor legalább vendégül látom...

2020. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
62%

Vicces egy-két válasz! A barátnő annyira nem veszi a fáradtságot, hogy odautazzon, és személyesen adja át a meghívót (ahogy illik!), hanem feladja postán, de ő meg elvárná, hogy jelenjen meg személyesen az illető?

Ráadásul olyan nagyon közeli barátnő nem is lehet, ha csak az esküvőre tervezett a másikkal.

Én biztosan nem mennék, udvariasan, de valami kifogással visszautasítanám (szül a macskám).

2020. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!