Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok segíten lánybúcsúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíten lánybúcsúval?

Figyelt kérdés

szóba kerult ugye a leanybúcsu. Elméletileg chippendale férfit szeretnének a páromnak.

Emgemet annyiban zavar ez az egész, hogy láttam már hasonló videókat.

Finomam szólva nagyon rosszul esne ha a leendő

feleségemen egy idegen férfi táncolgatna fogdosná stb

Valaki esetleg tapasztalatok?

Mit tévő legyek?


Lehet én vagyok bolond

De nekem ez nem fér bele.



2020. júl. 30. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki ezt így ahogy leírtad. Nekem sem férne ez bele, nő vagyok.
2020. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Ne legyél ennyire prűd, fogd fel egy vicces szitunak. Az én lánybúcsúmon is volt, mégse csaltam meg a párom.
2020. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem férne bele. Fogalmam sincs, ez mitől jó, ennél ezerszer jobb programokat ki lehet találni, csak hát a sekélyes agyukkal ez a legegyszerűbb, meg úgy gondolják, hogy mindenki erre vágyik. Pedig egy frászt.
2020. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk például nem külön volt leánybúcsú, hanem nagyrészt együtt, ilyen vőlegény vs. menyasszony vetélkedő a városban. A hagyományos nőkkel/férfiakkal hetyegős legény/leánybúcsútól kivert mindkettőnket a víz. Szerintem aki komolyan gondolja a házasságot, az nem örül annak, ha esküvő előtt, több év kapcsolat után ki van téve ilyen dolgoknak. Mi nem arra használtuk ezt az egészet, hogy temessük a szingli életünket, hiszen annak már jóval korábban vége volt. Szerintem érdemes lenne átgondolnotok, hogy nem azzal bohóckodtok, hogy félrekacsintgatást és idegen emberek általi felizgatást szerveztek egymásnak erre az alkalomra, de ez csak az én véleményem.
2020. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%

Beszéld meg a pároddal, hogy neked rosszul esne, ha chippendale táncolna neki. És gondolom te sem szeretnék táncoslányt a legénybúcsúdra...

Ha ő is így gondolja, akkor meg szóljon a barátnőinek, hogy ne legyen táncos.

2020. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsoval egyetertek.

Megertem ha zavar, de ha megbizol a parodban akkor egyszer ki lehet birni, hogy egy kicsit szórakozik.

2020. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az a fura, ha ezt valaki félrekacsintásnak, izgatásnak fogja fel. Nekem volt a lánybúcsúmon, hatalmas poén volt sírtunk a röhögéstől végig. Egy percre sem jutott eszembe, hogy bármit is csinálnék azzal a pasassal. A párom ugyanezt mesélte a legénybúcsújáról, szóval túl van ez egy kicsit misztifikálva szerintem.

Ettől függetlenül teljesen érthető, ha valaki úgy érzi, hogy ez nem fér bele a kapcsolatukba. Egy lány/legénybúcsúban az a jó, hogy jobb esetben egy emberről szól és az az egy ember elmondhatja, hogy mit szeretne nagyon, vagy mi az, amitől teljes mértékben elzárkózik! Én is megtettem. A táncos csávó egyik kategóriába sem esett bele, meglepetés volt, de viccesen jött ki. A páromnak ez nem jelentett problémát, nekem sem, hogy nála meg táncoslány volt. Teljes mértékben megbízom benne. Ha neked ez nem oké, akkor beszéld meg a menyasszonyoddal, ő pedig szóljon a szervező csapatnak, hogy ezt nem szeretné. Nincs ezzel semmi gond. Ha igazán jó baráti társasága van, akkor nem fognak olyat erőltetni, amit ő nem akar.

2020. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hülyeség a leánybúcsú.
2020. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha joggal aggódsz azon, hogy a menyasszonyod valamit csinál a chippendale-lel, akkor már rég rossz az egész, mivel egy k..vát veszel feleségül. Aki poénnál többet lát bele egy chippendale show-ba annak vagy komoly elfojtásai vannak, vagy valóban züllött morálisan és szívesen élne a lehetőséggel.

Szerintem a vőlegény szempontjából kifejezetten hasznos, ha a leánybúcsún chippendale van, mert ha történik valami, akkor legalább van esélye hogy még az esküvő előtt a füledbe jut és nem veszel potyára feleségül egy k-t aki idővel úgyis csalna.

2020. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!