Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mostanság mi a divat?Vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság mi a divat?Vőlegény az esküvőjére felhúzhat színes inget,halvány zöldet vagy bármi más színt?Miért vesznek fel a vőlegények saját esküvőjükre színeset?Nem szeretik a fehéret?A fehér ing volt régen a divat.

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 01:53
 1/4 Carragher_x ***** válasza:
96%
Mert az ő esküvőjük és nekik az tetszik.
2020. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a divat, hogy mindenki olyan esküvőt csinál, ami stílusban tükrözi a párt és azt visel az esküvőjén, amiben jól érzi magát. Engem sokkal jobban zavarnak a mostanában egyre jobban elterjedő "szexi" menyasszonyi ruhák, amiből minden kilátszik, szerintem nem túl esküvős. De ettől függetlenül mindenki azt vesz fel, amit akar és ha egy menyasszonynak az tetszik, akkor áldásom rá.
2020. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Bárki felvehet bármit. A párról szól, ha mackóban sétálnak be 2 tanúval a hivatalba is tök rendben van.
2020. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mindenki ugyanúgy szervezte az esküvőjét, mert "ez a szokás", még akkor is, ha stílusra távol állt tőle. Manapság vannak olyanok, akiknek a stílusuk, stílusérzékük/érzetük ennél erősebb, nem ragaszkodnak a régi szabályokhoz, és ez sztem így teljesen rendben van. Nekem azzal sincs pl. bajom, ha vki farmerben-pólóban esküszik. Csak akkor amit elvár a násznéptől, az is legyen ezzel egyensúlyban, ennyi, amit én "várnék", tehát ne hőbörögjön, ha nem kap 20ezreket per fő nászajándékként, ha farmerben van és pizza az ebéd.
2020. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!