Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baba projekt, esküvő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba projekt, esküvő után mennyivel?

Figyelt kérdés

Mennyit vártatok esküvő után a baba témával?

Még össze se házasodtunk, de már rágják a fülünket, hogy mikor jön a baba...

Sosem úgy terveztem, hogy rögtön belecsapunk a lecsóba, ki akarom élvezni előbb a házaséletet az újdonsült férjemmel, utazni, kirándulni stb. Korainak tartom a gyermekvállalást, és nem csak azért mert még csak 23 éves vagyok, de ezt is figyelembe vehetnék.



2020. aug. 25. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben éveket várnék.


Mi még esküvő előtt belefogtunk, de én 30 éves voltam.

2020. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindketten akarjátok. Helyzetekben ha megtehetem en is utaznek, mert gyerek mellett mar necces lesz. Ráadásul ti boven raertek :)
2020. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Soha ne szülj!
2020. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi éltünk előtte eleget, és 30 felett voltunk. Ha jól számoltunk, akkor pont a nászéjszakán fogant.
2020. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyunk házasok, most lesz egy hónapos a kislányunk :) Élethelyzettől is függ, 24 voltam, amikor összeházasodtunk, még nem éreztem magam késznek a babázáshoz, ráadásul akkor kezdtem csak dolgozni egyetem után, lakást akartunk venni, plusz amit te mondasz, kicsit kiélvezni kettesben az életet. Nekünk nem is volt kérdés, hogy még várunk, de ezt amúgy a kotnyeleskedőknek is elmondtuk. Kinek kedvesen, kinek kevésbé. Nem zaklattak utána a kérdéssel, és lám, nem is titkoltuk el senki elől, amikor végre teherbe estem.
2020. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi pont azért házasodtunk, mert úgy éreztük, hogy jöhet a baba, és mindketten házasságban akartunk gyereket nevelni. Így szinte azonnal belevágtunk. :)
2020. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőnk óta nem védekezünk, de mi 30 felett házasodtunk. 23 évesen még én se akartam volna gyereket, bár tény, ha valaki férjhez megy, nekem is az szokott az első gondolatom lenni, hogy biztos tervezik a gyereket is.
2020. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Részemről soha
2020. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 év után házasodtunk, úgyhogy mi belevágtunk a babaprojektbe esküvő után pár hónappal. De én akkor már 29 voltam. Ha ennyire fiatal lettem volna, mint te, tuti, vártam volna még pár évet és élveztem volna az életet, ahogy írtad
2020. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Uhh, hideg ráz ettől a szóhasználattól, hogy "baba projekt".

Egyébként szerintem ez a pár döntése és ne kívülállók mondják meg. Ugyan én nem biztos, hogy szeretnék gyereket, de házasság után még biztosan várnék vele pár évet, mert kell ennyi összecsiszolódás a házastárssal.

2020. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!