Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Puccos esküvő, vagy aláírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puccos esküvő, vagy aláírni a hivatalban 2-3 papírt?

Figyelt kérdés
Én pl. a hivatal mellett döntök. Felesleges a felhajtás...
2010. aug. 7. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Kinek ez, kinek az! Neked a 2 tanús, akkor azt kell csinálni. Nekünk nagy lagzink volt, nem bántuk meg. Semmilyen szempontból. De azt is elfogadom, aki nem szereti a felhajtást.
2010. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Kinek melyik a szimpatikus.Nekünk olyan "közepes"volt.A legközelebbi rokonok voltak ott.

Nekünk így volt jó.

de voltam már olyan lagziban is ahol több mint 500-an voltak...Brrrrr

2010. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Veled értek egyet. Fölösleges a nyg frelhajtáűs,mert az csak az idegeneknek szól. Nem lesz emiatt jobb a házasság.

Ha valakinek van rá felesleges pénze,és szereti a felhajtást,az tegye.

2010. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért ne általánosítsunk. Nem mindenki az idegeneknek csinál lagzit. Nálunk pl. csak a család (és itt nem a 25 éve nem látott rokonokról beszélek), és a barátaink voltak jelen. Ez is kitett 120 főt. És mi sem bántuk meg! Meg volt rá a pénz, de visszajött az ára.
2010. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

én az arany középútra szavazok :) legközelebbi barátok,család, kaja,pia, tánc és mulatás hajnalig :)


de nem túlcicomázva 300fő meg csokiszökőkút :D

2010. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szűk családi összejövetel még oké, de igen, általában arra mennek, hogy a falu vagy a fél város tudjon róla. Érdekes, hogy a váláshoz már nem hívnak 300főt :)
2010. aug. 7. 10:50
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Na erre írok valamit.

Nekünk spec kis esküvőnk volt, de nem ez a lényeg.

Barátnőm is kis esküvőt tervezett, de anyósa belevakkantott elég rendesen, mikor meghallotta, hogy "csak" 50 fős lesz kikelt magából, hogy"hát az nem úúúgy van". És addig, addig ette a fene, míg 120 fős lagzit hozatott össze, mert még a másodunokatestvéreket is meg kell hívni stb.

Jól érezték magát a barátnőmék is, de anyós kicsattant a boldogságtól.

Nem mindenkinek ilyen természetesen a háttere, de sokan azért rendeznek nagyobb lagzit, mert a család, meg mit szól hozzá ez meg az ha nincs meghívva stb?

Persze vannak az "önkéntes" flancolósok is /tűzijáték stb./, de az már tényleg rongyrázás .

2010. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább a kicsi a szimpatikus. Én irtózom a tömegtől, meg nekem ez olyan intim és bensőséges dolog, amit csak a szűk családdal szerettem volna megosztani. Így is lett. Gyönyörű volt, megható és romantikus, de nem volt ott a fél falu. Ezért persze utána kaptuk a megjegyzéseket, de nem érdekelt. Jól írta az egyik válaszoló, mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy milyennek szeretné a "nagy nap"-ot.
2010. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Tegnap is volt egy esküvős kérdés, én ott is leírtam a mi verziónkat.

Meg volt a nagy lagzira a pénzünk, mégis gondoltunk egyet, és irány Tenerife.Csak 5-en voltunk a tengerparton, mi, a 2 tanú, meg a pap.Gyönyörű volt.Aztán itthon a családdal, meg a barátokkal egy kellemes vacsora egy vendéglőben, és még maradt is pénzünk.Életünk egyik legjobb döntése volt.

2010. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Én még sosem voltam esküvőn,mivel minket egy rokon sem hív meg csak sms-t küld hogy volt
2010. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!