Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss házasoknak mennyi pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Friss házasoknak mennyi pénzt illik adni az esküvő után?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem házasodik meg megy az egész család.(5 ember) Ilyenkor mennyi pénzt illik adni?
2010. aug. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
minimum annyit, hogy a vacsi árát visszafizessétek. De persze attól függ, hogy mennyit engedhettek meg magatoknak. Általában borítékban adják a pénz a vendégek (abban amiben a meghívót kaptátok, így elvileg rajta van a nevetek).
2010. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy főre ilyenkor 10.000.- legalább.


nekünk 120.000- jött össze és csak 8 család volt meghivva

rokonok és barátok.


garden parti volt a "lakodalom" .

2010. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Májusban volt az esküvőnk.

A távoli rokonok,szomszédok,barátok 10 ezer ft-ot adtak/fő,a közelebbi rokonok 15-20 ezer ft-ot /fő,hogy "adjanaj is valamit"ne csak a vacsi árát.De ez pénztárca függő.

2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem itt nem csak a pénzen múlik a dolog.

Szerintem

Az unokahugomék például elég sok mindent kaptak tárgyban, és mellé még kaptak pénzt is...


Itt nem arról van szó, hogy ki tud többet adni.

Ez egy gesztus...szerintem

2010. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!