Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik venni szülőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik venni szülőknek a 10. házassági évfordulójukra?

Figyelt kérdés

Anyuról és mostoha apámról van szó. Nincs ötletem.

Tudtok tanácsolni valami nem flancos de ötletes ajándékot, amit még ma meg tudnék venni?

Én már nem lakom otthon és csak átmegyünk vendégségbe a párommal,és elhívták a barátaikat is. Nemtudom kell-e egyáltalán ilyenkor ajándék mert hogy nem meghitt családi lesz a légkör.


2010. aug. 7. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lesz meghitt a légkör?

szeretik még egymást?

kicsit furcsa.


ne haragudj de ezek szerint neked se fontosak ha csak ma az

összejövetel elött pár órával gondolkodsz az ajándékon.


10. évfordulóra ha "jó lenne a légkör" én vagy fotókönyvet készittetnék az eddigi képekből vagy valami más ötletes dolgot ami személyes és Te tudod minek örülnek...

2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak egyet nem értek, ha valaki nem tudja a hátteret de válaszol a másiknak, akkor miért teszi ezt ítélkezve?

Elhiheted nem hanyagságból nem cselekedtem eddig. Nem kommentálást kértem, hanem segítséget.

2010. aug. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!