Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha mennyire birja a strapát egész estés lagzi végére?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos csak éjfélig lehetett rajtam, mert utána jön a menyecskeruha. Olyan 16 h-tól éjfélig. Hát nem túl sok idő. Persze nem árt, ha a hossza megfelelő és nem tapos rá az ember minden lépésnél és nem eszi le magát, de amúgy miért ne bírná?
2020. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg féle menyasszonyi ruha van, és ég és föld a különbség minőségben, praktikusságban. Általában csak néhány alkalommal veszik fel (ha bérelt vagy használtan vásárolt), maximum 8-10 órára. Ennyit illik kibírnia egy kevésbé masszív ruhának is. Persze nem mindegy, hogy milyen fazon, mert egy hosszú uszályos ruha például nem való táncolásra. Ha vigyázol rá, a semmitől nem fog leszakadni rólad este 10-kor egy olcsóbb ruha sem.
2020. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Rajtam 16 órától volt 23-ig kb. Teljesen jól bírta pedig egyáltalán nem vigyáztam rá. A hossza jó volt, nem uszályos. Az egyetlen bajom az volt, hogy a karkötőm állandóan beleakadt a tüllbe. Illetve bevonulásnál a fa hídon a tüllt a fátylammal együtt itt ott meghúzta egy-két palló. :D Ennél nagyobb bajom sose legyen. Egyáltalán nem volt feltűnő, de örülök, hogy nem nagy uszályos ruhát választottam. Azt lehet elhagytam volna félúton ezen a felületen.
2020. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Az enyémen volt pár koszfolt az alján,de ez normális azt mondta a fotósunk.:D néha raleptem,vagy a férjem, pedig nem volt uszályos. Egyébként a próbán ez a ruha volt a legkényelmesebb,és valóban kényelmes volt,csak járni nem volt benne könnyű (abroncsos volt). A tüllös ruhák pl nekem nehezebbnek tűntek és kényelmetlennek,az enyém szatén volt. A végére megszoktam benne a járást,és nehéz volt elszakadnom tőle. :D
2020. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Ne hagyd magad, vegyel 2 egyformat, ejfel utan lecsereled, eszre sem veszik ;)
2020. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!