Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak ha kvázi nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kvázi nincs kit meghívni az esküvőmre? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Alapjában véve 2 tanús esküvőt szeretnék csak, ugyanis nem szeretem a felhajtást, nem szeretek szerepelni sem és nem igazán szeretem a hagyományokat. Több száz fős esküvő és lagzi gondolatától kiver a víz, bár vendégként szívesen részt veszek rajta. :D


A vőlegényem ezzel szemben nagyobb felhajtást szeretne, bár nyilván egy pár + 2 tanús esküvőnél minden nagyobb. :)

Ő a szülőkön, nagyszülőkön testvéreken kívül nagynéniket, nagybácsikat, unokatesókat, néhány jóbarátot is meghívna. Minimum kb. 30 főt + néhány ember, ha valaki esetleg hozna párt magával, de ha akarna akkor akár 100 embert is el tudna hívni az esküvőnkre. Lagzihoz ő sem ragaszkodik, egy ebéddel/estebéddel bőven megelégedne.


A helyzet az, hogy túl sok embert nem tudnék meghívni. Rokonaim persze nekem is vannak, de nem mindegyikükkel vagyok annyira jóban, hogy meghívjam őket az esküvőmre. Nem igazán tartom velük a kapcsolatot sem, valakikkel már évek óta nem is találkoztam/beszéltem, nem beszélve arról, hogy néhányuk vállalhatatlan. Ezenkívül nekem nincsenek nagyon barátaim, összesen van 1 jó barátnőm, őt kérném fel a tanúmnak.

Kicsit szégyellem is, hogy 0 szociális kapcsolattal rendelkezem, őszintén szólva nem érezném jól magam, hogy az én oldalamról lenne 5 fő, az ő oldaláról pedig 30-35 vagy akár még több.


Tudom, a vírus miatt most amúgy sem lehet nagy eseményt tartani, de mi csak 2021 szeptemberében esküdnénk.



2020. nov. 25. 16:15
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
46%
Fogadj fel statisztákat, ingyen koszt és kvartély fizetségnek azt lesznek tőled is akkor :D
2020. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%

1. Meghívsz random távoli rokonokat (a vállalhatóbb fajtából).


2. Szerzel addig barátokat.


3. Nem törődsz ezzel és örülsz a jövendőbelid barátainak és rokonainak, elvégre úgyis egy család lesztek.

2020. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még esküvőm de ha lenne én is kb 5-7 embert tudnék meghívni.
2020. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 29-en voltunk az esküvőnkön, ebből 4-en voltak az én családomból a többi a pároméból, csak azért hogy többen legyenek az én rokonaimból nem akartam meghívni olyat, akivel nem is nagyon tartom a kapcsolatot. Engem nem zavart.
2020. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hulyeseg ilyenen izgulni. Az én férjem kulfoldi, az ő országaban tartottuk a lagzit, a részemről voltak 15-en, tőle 250-en. Egyáltalán nem ez érdekelt aznap.
2020. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Mi még ne, számoltuk össze a vendéglistát, de páromnak 3-szor annyi barátja van, mint nekem. De szerintem mindegy, ha az ő oldaláról több vendég lesz, akkor több lesz és kész:D
2020. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A ki eskuvonkon (4 eve) az en reszemrol csak a szuleim voltak ott (a mi csaladunk ennyire picike, mindenki egyke, a nagyszuleim nem elnek), a ferjem reszerol 30-an. Meg a tanum is a huga volt.


Senki sem akadt fenn ezen.

2020. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ja, es nem vagyok baratkozos sem, szoval baratnok sem voltak ott.


Hosszu tavon aaaaannyira nem szamit az ilyesmi...

2020. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Még nem mentem férjhez, de fura a helyzet itt is. Anyum meg anyósom nincsenek jóban. Fújnak egymásra. Hol az egyik mondja hol a másik,de közben munka társak is.. Áhh.. Hiába több éve vagyunk együtt, unoka is van mégsem voltunk közösen, a két család. Esküvőre is max 6 ember hivnék.
2020. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha lesz esküvőnk, akkor páromnak a szűk családja 10 fő. Nekem 2.

De hát mit csináljak, ha nekem ennyi van? :))

Szerintem fölösleges ezen agyalni, én esküvőn sosem néztem, hogy vajon a résztvevők hány %-a a vőlegény és hány % a menyasszony rokonsága.

2020. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!