Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az étteremnél, ahol a lakodalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az étteremnél, ahol a lakodalmunkat tervezzük van gyermekkedvezmény. 0-3 ingyenes, 3-14ig 50%. Ezt hogyan tudják ellenőrizni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 13:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
10-es, gusztustalan a hozzáállása, az biztos. És még le is írja, hogy kb. százezerről van szó. Azért mégse 50 forint. De ha őt rövidítené meg valaki szándékosan ennyivel, nem tudom, mennyire lenne felháborodva.
2020. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
12%
Szerintem a vendéglátos sem csinál belőle nagy ügyet. ez csak néhány százalék az összes bevételéhez viszonyítva. Az sem kizárt, hogy ezt már bele is kalkulálja a számításaiba. Egyébként csodálatos, hogy ennyi makulátlan és becsületes ember osztja itt az észt! Senki nem várt 6 percet egy várakozni tilos táblánál,vagy nem bliccelt soha egyszer sem tömegközlekedése eszközön, etc...
2020. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

12: igen! a várakozni tilosnál 1 perccel tovább állni valóban pont akkora kár, mint meglopni valakit.


Na ezért tart itt az ország, mert mindenki úgy van vele, hogy úgyis mindenki lop, nem baj, ha a politikus urak milliárdokat, hiszen a múltkor én is blicceltem a BKV-n :)

2020. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
15%
Mondjuk egy három és fél éves gyereket háromnak mondani hatalmas lopás, nemdebár?
2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nen is értem: ki lop meg kit?

Nem arról van szó, hogy kapok egy szolgáltatást és nem fizetem ki.

Csak nem értem, hogy egy 15éves gyereknek miért kellene kifizetnem a teljes tömény italcsomagot!

Persze csak úgy vihetünk be pálinkát, hogyha kifizetjük a korlátlan töményfogyasztást.

Ismerve a meghívottakat, kb mindenki a mi pálinkánkat fogja inni (ami nem baj, azért visszük, hogy mindenki azt igyon, amit szeret - pálinkát:).

És attól a tulajdonos még a szemünkbe tud nézni! (Pedig kifizetünk egy olyan szolgáltatást, amit nemigazán fogunk használni.)

2020. dec. 1. 18:32
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hol a határ?


Tegyük fel, hogy az étterem kimondta, hogy 3 évtől más a díj.


Oké, értem, 3.5 évnél még nem gáz... De akkor 4 év miért az? Hiszen alig 180 nappal több...



Egyébként az amerikaiaknál erre sokkal jobb megoldást találtak ki: A gyerek testmagasságát veszik alapul, egy csomó helyen van magasság mérce, odaállítják a gyereket, ha alacsonyabb, akkor a kisebbik díjat fizetik (nyilván ott sem fél centin megy a vitatkozás)

2020. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%

Akkor is gusztustalan ez a hozzáállás.

Ha nem tetszik az árképzés, lehet másik szolgáltató keresni, de te inkább hazudsz és csalsz.

2020. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus! 100.000 Ft-ról beszélünk, nem 500-ról.
2020. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nen is értem: ki lop meg kit?


Nem arról van szó, hogy kapok egy szolgáltatást és nem fizetem ki."


Hogy érted ezt?


A 3 év feletti gyerekért kell fizetni 50%-os pénzt, te meg nem fizeted ki? Te úgy érzed, hogy

a) igenis kifizeted

b) nem lopsz?


Segítenél a matekban, hogyha 50% helyett 0%-ot fizetsz, és 100% helyett 50%-ot fizetsz, akkor hol nem fizeted ki a szolgáltatást?


(ha te megcsinálsz nekem egy munkát, de csak az 50%-át fizetem ki az szerinted is helyénvaló igaz? Hiszen nem arról van szó, hogy nem fizetem ki a melód)

2020. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nen is értem: ki lop meg kit?"

Látod ez a legnagyobb probléma, hogy nem is érted.


"Nem arról van szó, hogy kapok egy szolgáltatást és nem fizetem ki."

De, pontosan arról van szó. Annyi az ára, de te úgy gondolod, hogy neked az nem ér meg annyit, ezért nem is szándékozod kifizetni. A rossz hír az, hogy nem te szabod meg az árakat. Fodrászhoz vagy bárhova máshova is így jársz, hogy majd te annyit fizetsz, amennyit gondolsz? Nekik is megmondod, hogy szerinted mennyi az annyi?


"Csak nem értem, hogy egy 15éves gyereknek miért kellene kifizetnem a teljes tömény italcsomagot!"

Azért, mert annyiba kerül. Nem kötelező kifizetni, mehetsz máshova is.


"kifizetünk egy olyan szolgáltatást, amit nemigazán fogunk használni."

Ez egyedül a te döntésed. Nem kötelező. Itt ez a szabály, de van étterem, ahol engedékenyebbek. Menj oda.

2020. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!