Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az étteremnél, ahol a lakodalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az étteremnél, ahol a lakodalmunkat tervezzük van gyermekkedvezmény. 0-3 ingyenes, 3-14ig 50%. Ezt hogyan tudják ellenőrizni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 13:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen nagy lagzikban azért azzal is illene kalkulálni, hogy a vendégeket nem illik üres kézzel/hassal hazaengedni.

Te kicentizheted grammra pontosan a rántott húst meg a töltött káposztát, de a te pofádról fog lesülni a bőr, amikor távozáskor senkinek nem tudsz majd csomagolni néhány szelet sütit, meg néhány falat lagzis kaját.

Cserében legalább elterjed majd a nagy napodról, hogy a "sóherék nagy napja" volt, akik zsebrevágták az ajándékokat meg a menyasszonytánc-pénzt, de jól nem lakott legalább senki.

De várj! Kitalálom! Te biztos az a fajta menyasszony vagy, aki azt is kiköti, hogy ajandék helyett lóvét kér... meg is van az ilyenekről a véleményem, és hidd el, rólad is meglesz másoknak.

2020. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

"Csak nem értem, hogy egy 15éves gyereknek miért kellene kifizetnem a teljes tömény italcsomagot!"


Akkor már csalj a többi vendégen is:

- Gizike diétázik

- János nem iszik

- Ádámka fogyózik

- Évike csak vizet iszik, vagy maximum egy pohárkával.


Az már más, hogy

- Lajos mások helyett is vedel

- Judit mások helyett is zabál

Ez már az étterem dolga.

2020. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek kérdező!


Az étterem adott egy árajánlatot.


Erre te 3 módon járhatsz el korrektül:

- köszönöm, elfogadom, tetszik az ajánlat

- köszönöm, de ez rablás, keresek mást

- lehetne alkudni, hogy mondjuk a gyerekek után ne legyen teljes tömény csomag?



Az biztos, hogy nem korrekt eljárás, hogy kaptál egy ajánlatot, és utána anélkül, hogy szólnál az étteremnek, te elkezdesz csalni

2020. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
64%
9-es és 10- és, Teljesen igazából van!!!!Az a baj és szomorú,hogy a magyarok külföldön is ezt csinálják...kint élek és már nem is baratkozom magyarokkal ,párom se magyar.
2020. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
De legalább jó olvasni, hogy a legtöbben nem díjazzák a kérdező viselkedését.
2020. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
95%

"Mintahogy azt se hiszem, hogy egy 4éves kislány leenne 10.000Ft-ot."


Nem fogja leenni a 10.000 Ft-ot, de az ételt elé fogják rakni, amibe ő bele fog nyalni, majd pedig a maradékot borítják ki a moslékba. Vagy mit szeretnél? A gyerekek üljenek üres tányérokkal maguk előtt?! De ha sajnálod tőlük, ne hívd meg őket! Lehet 2 tanúval is esküvőzni.

A vendéglátás viszont jobb helyeken azt jelenti, hogy VENDÉGÜL LÁTOD A VENDÉGEIDET. Nem spórolsz rajtuk, hanem a kedvükben jársz, megeteted, megitatod őket, és csomagolsz egy kis hazait is.


Ritka nagy proli vagy, Kérdező! A lagzidból meg jó nagy leégés lesz, ezt most borítékolom.

2020. dec. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom, azért ha csinálnék egy 200fős lakodalmat, ott nem hiszem, hogy számítana már az a 100.000Ft. Ha meg igen, akkor nem csinálok ekkora bulit.

A szolgáltató szolgáltat x feltétellel, ezt vagy elfogadod, vagy nem.

Ha elfogadod, akkor felesleges ezen puffogni, meg csalni, átverni a szolgáltatót. Ha tényleg számít az a 100.000, akkor máshol, máshogy kell megszervezni.

2020. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha semmilyen kedvezményt nem adna az étterem. Akkor nem kellene rajta gomdolkozni hogy lehet kijátszani a rendszert.
2020. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyivel egyszerűbb lenne, ha semmilyen kedvezményt nem adna az étterem. Akkor nem kellene rajta gomdolkozni hogy lehet kijátszani a rendszert."


Nálunk így volt. Azt mondták, hogy 1db ember ennyibe kerül étel+sör+bor vonalon, a töményet vihetjük mi. A cumisüvegből fogyasztók kivételével mindenki embernek számított.

Nem volt olyan, hogy kövér meg sovány csomag, ivós, meg nem ivós.


Nekem jobban tetszett ez a rendszer, ezért ilyen étteremet kerestem.



Egyébként én is kaptam bicskanyitogatóan lehúzós ajánlatot, mondtam nekik, hogy akkor mégsem náluk szervezem.

2020. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Becsületes vendéglátós hahahahahaha, na olyan nincs. Szegenyket meglopjak, juj akkor csak 50% haszonkulccsal adja majd a tescós szeszesitallal feltöltött Kecskeméti pálinkát ...

Egy percig se érezd magad szarul kérdező.

2020. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!