Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy választanátok helyszínt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy választanátok helyszínt?

Figyelt kérdés
Egymástól kb 60 kmre lakunk. Hova szervezzük az esküvőt én szeretném ha az én városomban lenne. A páromnak megfelelne. De az ő vendégeit ilyenkor illik elszallasolni? Vagy az bunkóság ha utána haza kell autózni ? Én amúgy csak olyan lagzin voltam ahonnan haza kellett jönnünk nem volt szállás és nem volt közel 20 kmre volt a legközelebbi. Én ezen nem akadtam fenn de azért tartok attól hogy sokan húznák a szájukat miatta. Szóval mit gondoltok? Mi a jó megoldás?
2021. jan. 21. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért hajnalban nem szívesen autózik senki, ezt magad is beláthatod. Én azt gondolom, hogy illik szállást biztosítani. Viszont, azt már nektek kell megbeszélni kettőtöknek, hogy anyagilag meg tudjátok engedni hogy ki is fizetitek, vagy a vendég maga dönt, hogy haza kocsikázik vagy ott alszik, és fizeti magának. Én voltam olyan esküvőn, ahol a pár biztosítottt szállást egy kollégiumban (ők fizették) és olyanon is, ahol nekünk kellett magunknak állni abban a hotelben, ahol az esküvő volt. Nem akadtunk fenn ezen sem, számoltunk ezzel és nyilván a nászajándék összegét is így kalkuláltuk ki. A mi esküvőnk, nem sokára szintén úgy lesz, hogy az én családomhoz közel, a férjem családja külföldi. Megbeszéltük a családal is, hogy mivel nekik a szálláspénz nem nagy kiadás, plusz maradnának is a környéken akkor több napot, ezért azt maguknak állják.
2021. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
60 km azert nem olyan veszes, ut minosegetol fuggoen 1-1.5 ora. de azert erdemes lenne korbekerdezni a rokonsagban, hogy mindenki meg tudja-e oldani a hazutat, mert nem hinnem, hiogy annyira sokan szeretnenek ejjel kocsikazni faradtan. illetve akkor ugye inni se lehet.
2021. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
60 km nem egy leküzdhetetlen táv.
2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nehezen férne már a keretbe ha szállást is fizetni kellene. Amúgy 50 perc kb max egy óra az út.

Nem tudom ezen még akkor godnolkodni kell.


Sokan mondják hogy félúton legyen a lagzi de hát akkor kb mindenkinek utaznia kéne utána. Szerintem ez hülyeség lenne. Nagyjából ugyanannyi fő van akit hívunk így még az sincs hogy ott legyen ahol több vendég van

2021. jan. 21. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

60 km szerintem sem vészes. Mi szoktunk ennyit utazni rokonokhoz, akár éjszaka is hazajövünk, 1 óra nem sok. Ha esetleg van valakinek nagyobb furgonja, akkor meg lehet szervezni, hogy összefognak és úgy jönnek és akkor többen tudnak inni.

Igen van, aki nem iszik. De ha a szomszéd városban van esküvő, akkor is ez van, mert éjjel 3-kor semmilyen tömegközlekedés nincs, így marad a kocsi.

2021. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Pesten volt az esküvő, férjem családja győri/győr környéki. Rendeltünk egy 45 fős buszt, ami hozta/vitte az embereket. Nyilván ennek a hátulütője az, hogy a násznép fele azonos időben lelép, utána meg jó esetben vége is a bulinak.
2021. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azta ez egész jó ötlet. Megkérdezhetem hogy mennyibe került nektek ez? Csak viszonyítási alapként
2021. jan. 22. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a mi esküvőnk már 7 éve volt, de árakat tekintve kb 300 Ft/km + 6000 Ft/óra volt a busz ha jól emlékszem.

Persze a sofőr is kapott vacsorát, üdítőket, süticsomagot 😊

2021. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!