Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan éltétek meg lelkileg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg lelkileg a saját esküvőtöket?

Figyelt kérdés
Érzékeny lány vagyok,közeleg az esküvő,lánykérést végigbőgtem,mit tegyek hogy az esküvőn csak mosolyogjak,ne érzékenyüljek el??
2010. aug. 20. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még hátra van nekem is de a vízálló sminket ajánlanám! Nem baj, ha elérzékenyűlsz, csodás élmény lessz s sose feleded!

sok boldogságot! :)

2010. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen sírós vagyok, akár örömömben akár bánatomban. Már a templomi főoróbán is könnyeztem, tánctanulás közben is, stb. stb....végig atól féltem mi lesz velem az esküvőn, a sminkes sziklaszilárd vízálló sminket tett fel.

De az esküvőmön egy könnycseppet sem ejtettem, végignevettük az egészet, apró bakikon vagy egymással viccelődve. Pl a templomi bevonulástól féltem hogy úúú de szép apu oltár elé vezet az orgonaszóra és tuti sírni fogok, de végigröhögtük...ugyanis volt 6 koszorúspárom (kicsit amerikai stílusú bevonulás volt :)) és a felsorakozásnál poénkodtunk meg röhögtünk a bevonulás pedig azrt volt vicces mert egy öreg bácsi játszott valami szörnyű hamis zenét....anyukámra mikor ránéztem a vonuláskor, épp fintorgott a randa zenére és akkor is nevethetnékem volt :)))


szép esküvőt nektek :)

2010. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sminkeltem barátnőmet az esküvőjére :) A legjobb alapanyagokat használtam MAC, MALU WILZ, ARTDECO, CLINIC.

vízállót mindenből, szempilla spirálból is. Hát neki sikerült lesírnia egy keveset, nem bírta ki sírás nélkül, de nagyon aranyos volt. Mázlis volt, hogy ott voltam így rögtön fél percbe sem telt és korrigáltam. Szerintem ha ilyen érzékeny tipus vagy, akkor legyen esküvőn egy ember, ha nem is sminkes, aki szépen tud sminkelni, és korrigálhat, vagy vigyél cuccot és te magadnak ha kicsit lesírod :)

2010. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok elérzékenyedős típus, de a saját esküvőmön elérzékenyedtem, sőt, ha visszanézem a videót, azon is, pont ott, ahol az esküvőn.
2010. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon el tudok érzékenyülni.Már mikor szerveztük az esküvőt,akkor is voltak pillanatok mikor elsírtam magam a meghatottságtól.:)Elég volt belegondolni,hogy majd mikor vonulunk be a házasságkötő terembe...Ennyitől könnyes lett a szemem.Az esküvő napján a ruhához kapott,azaz vett kis táskámat tele pakoltam zsepivel.Indulás előtt biztos ami biztos alapon raktam bele még egy keveset.:)

Na erre mi volt?A házasságkötő terembe majdnem nevetve mentem be.Úgy kellett visszafognom.A tanuink mögöttünk jöttek,és azok kezdtek el poénkodni:)A fényképen látszik is,hogy ők mosolyognak erősen:)Egész szertartáson egy szem meghatottság nem tört rám.Totál meg voltam ezen lepődve.

Viszont a templomin többször is majdnem elsírtam magam.Mindig a férjemnek kellett először fogadalmat tennie,és minden egyes "igen","akarom" után majdnem elsírtam magam.De nem volt időm,mert utána én jöttem.Vissza kellett fognom a sírást,hogy én is ki tudjam mondani az "igen"-eket.De a szemem könnyes volt.:)Meg így elég halkra sikeredtek az "igen"-ek:)Utólag volt is aki szóvá tette:)Mondtam,hogy alig tudtam megszólani:)A sírás folytogatott.:)

Tehát mikor ott van az ember,akkor már a pillanatnyi körülmények miatt van hogy nem is olyan "sírósra" sikeredik a dolog:)

2010. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nagyon biztatóak vagytok! Hálás köszönet mindenkinek! És-bár ezzel nem kezdünk mondatot:)köszönöm a jó kívánságokat! Puszi mindenkinek!
2010. aug. 21. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom , én is érzékenyebb vagyok, de az esküvőn nem sírtam, sőt végig mosolyogtam, alig aggódtam ott, de előtte...
2010. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is elég bőgőmasina tipus vagyok... örömben, bánatban egyaránt.. nem tudom mi lesz velem. 1 hét mulva megyek férjhez.


25/N

2011. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!