Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy engem nem hívtak meg az esküvőre? Párom testvére.

Figyelt kérdés

Most a Covid helyzet miatt, azt megértem, hogy a polgári szertartásra nem fértem be... de az utána lévő összejövetelre simán mondhatták volna, hogy legyek ott...

A párom bátyja nősült (mi 2 éve vagyunk együtt a párommal, velük nem szoros a kapcsolatom, külön nem beszélünk, de nem vagyunk rosszban, tehát semleges).


Aztán kiderült, hogy a tanukon kívül még volt ott legjobb barátnő meg legjobb haverokból 2 is. Én, mint a párom barátnője már nem fértem be, nehogy baj legyen a létszám miatt.


Nem csináltam belőle problémát, de egy szót sem szólt senki, páromon keresztül lett szólva, hogy mi a helyzet... egy ne haragudj, hogy nem tudsz most jönni nekem pl jól esett volna.



Jól érzem, hogy ez egyenlő azzal, hogy nem kedvelnek?


2021. máj. 3. 13:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
62%
Hisztis vagy és gyerekes. Nem csoda, hogy nem hívtak.
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
38%

Önmagában az, hogy nem hívtak meg még nem gáz. Nagyon meg kellett húzniuk a listát, hogy ebbe a néhány főbe ki fér bele, amivel most lehet esküvőt tartani. A tesó párja bár közeli, de azért nem annyira mint mondjuk 20 éves barátság.

Az viszont bunkó, ha nem szóltak csak egy héttel esküvő előtt, hogy csak a párodat hívják. Ezt úgy illett volna, hogy előre szólnak és nem a párodon keresztül, hanem személyesen, hogy a covid miatt most ez van, de sajnos nem fognak tudni meghívni. Sokkal korrektebb, mint sunnyogni.

2021. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
61%

Sunnyogás? Tegye már fel a kezét, aki az esküvője szervezésekor külön szól mindenkinek akit NEM hív meg. Nem is hallottam még ilyen hülyeséget.

Egyébként kérdező játszd csak a sértődött hercegnőt. Az az egyenes út ahhoz, hogy befogadjon a család. Ja nem...

2021. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%
23-as, azért a tesóm párja - akivel már 2 éve együtt van (szóval nem alkalmi), azért nem ugyanaz a kategória, mintha valami huszadrangú rokonról lenne szó. Meg a legtöbb helyen így pl. a mi családunkban sem merül fel, hogy családi eseményre ne a párjukkal együtt hívjuk a családtagokat.
2021. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
68%
24: de azt kellene megérteni, hogy az esküvő az nem mindenhol ilyen jelleggel családi esemény, hogy mindenkinek a párját meghívjuk, olyat is, akivel egyébként nem tartjuk a kapcsolatot, csak hogy elmondhassuk, hogy meghívtuk. Van, ahol a pár napjaként van számon tartva. Az, ami szerinted tiszteletlenség, más helyeken nem az.
2021. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Én nem hisztizek és nem is gondolom magam gyerekesnek... se nem hercegnőnek és az sem kell, hogy befogadjanak, azért én nem fogok esdekelni, sem itt, sem máshol.

Az, hogy külön mindenkinek nem szólnak az tiszta sor. De fordított esetben én írtam volna a párom bátyjának a barátnőjének, hogy ne haragudj, hogy így alakult. Nem egy idegen vagyok, nem is vagyunk mindennap együtt, de több mint 2 éve a párom párja vagyok, havi 3-4 x találkozunk azért... és kettőnkre nézve jelentették be a házasságot, képeket mutogatva a menyasszonyi ruháról... aztán előtte egy héttel bejelentik, hogy ó a párod nem fér be, és egyedül kell mennie a ba

rátomnak ( mielőtt valaki megjegyezné, nem vagyunk össze nőve se, csak egy PÁR vagyunk)

Ha ez bárkinek hisztis meg gyerekes viselkedés, akkor ám legyen :D

Nem azt mondom, hogy vérig sértett, hanem mégegyszer mondom, csak csalódtam, hogy nem írt 2 betűt sem.

Ha írt volna és nem üzenget, esküszöm, hogy megmaradt volna a tiszteletem is feléjük.

2021. máj. 4. 14:24
 27/39 anonim ***** válasza:
9%
Párom el se ment volna nélkülem.
2021. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért kell beleállni a kérdezőbe, meg sértő jelzőkkel illetni, mikor teljes mértékben neki van igaza. A fiatal pár sokkal szebben elintézhette volna a dolgot.

Ha tényleg csak a COVID-os szabályok miatt nem tudták volna elhívni, az teljesen érthető lenne, ha ezt normálisan kommunikálják felé. Vagyis felhívják, vagy mikor mutogatják a menya ruhájáról a képeket, akkor mondják neki, hogy "figyelj Mari, a vírushelyzet miatt nem tudunk elhívni a szertartásra, de a vacsorára sok szeretettel látunk téged is". Egy ember pluszban nem sokat b...tt volna. Vagy ha nem telik nekik arra, hogy őt is vendégül lássák (ami valljuk be, nem valószínű, ha menyasszonyi ruhára telik, meg nyilván úgyis megkapták volna a fogyasztásának az ellenértékét ajándék formájában), akkor is szólnak neki időben és normális stílusban. Mint ahogy egy normális családban, tudjátok, ahol a (leendő) családtagok törekednek a jó viszonyra és megbeszélik a problémákat.

Én úgy látom, itt csak arról volt szó, hogy egyszerűen nem akarták, hogy a tesó "aktuális csaja" ott legyen. Vagy mert személy szerint őt nem szeretik, vagy mert semmibe nézik azt a 2 évet, amit ők eddig együtt töltöttek. Ráadásul az esküvő előtti héten közölték, hogy ő amúgy nincs meghívva, ami ritka nagy bunkóság.

Egyáltalán nem támogatom azt, amikor egy pár tagjai sose akarnak leszakadni egymásról és oda is magukkal vonszolják a kedvest, ahol annak semmi keresnivalója. De itt pont lett volna, és szerintem kínos - a párra nézve - hogy nem hívták meg.


Kérdező, a barátod mit szólt ehhez? Nem zavartatta magát, természetesnek vette, és jót bulizott nélküled?

2021. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, végre valaki akinek átjött az amit érzek. :D


3 hét múlva ismételten megyünk ketten esküvőre! Egy ismerősünkére, így a nekik szánt ajándékot hozzácsapom az ismerősökéhez :) szerencsére nem vész kárba.


Hát konkrétan úgy kezeltek, mint egy valakit, aki nem tartozik oda. Mindegy is...


Páromnak nagyon kellemetlen, de a testvéréről volt szó, elment nélkülem és mondtam is, hogy menjen. Kiakadni sem akadtam ki előtte, mert nem lett volna helyes, de szerintem érezte rajtam. Sajna ez nem az ő hibája, és nem is emlegetem vagy emlegetjük ezt a témát. Azt mondta, hogy a ceremónia után eljön, de mondtam hogy szórakozzanak együtt, nem érezte így jól magát, mert úgy volt vele, hogy ott lenne a helyem.


Hát ez van. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk marad, most már egy életre. :/

2021. máj. 6. 10:17
 30/39 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező ,teljes mértékben igazad van!

Te is így állj hozzájuk, ahogy ők te hozzád :)

2021. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!