Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vegyünk ajándékot, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyünk ajándékot, ha nem vagyunk meghivva az esküvőre?

Figyelt kérdés

A férjem egyik barátja megnősül,nem tartanak nagy lakodalmat,így mi sem vagyunk hivatalosak.(az adott időpontban nem is tartozkodunk az országban)

VISZONT Ők vettek nekünk közös ajándékot az eljegyzésünkre a baráti társasággal,a lakodalmunkban edig az egész családja ott volt(mivel a szülei komák az anyosomékkal)

Szerintem illene venni ajándékot,ha késöbb is adjuk oda.

Valamint felmerült a kérdés a baráti társasággal közösen vegyünk valamit,vagy egyénileg,mivel a lakodalomra is kaptunk 10 ezer ft-ot/fő,5 en voltak.

Milyen értékben vásároljunk nekik?Ötletek?


2010. aug. 24. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Bombát.
2010. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyetek valamit közösen barátokkal, mert ha jól értem ők is közösen vettek az eljegyzésre és a lagzira. Ha többen dobtok össze pénzt, akkor elég fejenként szerintem az 5-5000 Ft, hisz vengédlátásban nem lesz részetek. Mi pl. nemrég hasonló módszerrel egy új szgép-monitort vettünk egy ismerősnek.
2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az eljegyzésre közösen kaptunk ajándékot a baráti társaságtól,viszont a lakodalomra pénzt adtak külön-külön.A lagzinkban a fiú szülei is ott voltak,és ök is pénzt adtak.
2010. aug. 24. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék. Unokatesómék kis lagzit engedhettek meg maguknak, igaz az esküvőre se hívtak meg, de amikor a tehetősebb ikertestvére házasodott, és oda meghívtak a lagziba is, nem csak nekik adtunk ajándékot, hanem utólag a húgáéknak is. Én nem sértődtem meg, hogy nem hívtak meg, valahogy elsodort minket az élet, de nincs harag.
2010. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Max. küldenék táviratot.
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van ötletetek, vegyetek valamit ajándékba, ha nincs, akkor adjatok ti is pénzt. Ha meghívtak volna, de ti úgysem lennétek itthon, akkor mit tennétek? Meg mégis, a férjed barátjáról van szó.
2010. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hívtak meg akkor nem kell semmit vinni. Illett volna meghívniuk ha ti is meghívtátok őket anno. Csak annak kell ajándékot vinni aki a lagziba hivatalos.
2010. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ajándékot vennetek, hiszen nem vagytok meghívva. Én a magam részéről hasonló helyzetben mondjuk vennék, de nem túl nagy értékben, mert mégsem hívtak meg.
2010. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ajándék nem arról szól, hogy a meghívásért és a fogyasztásért cserébe visztek valamit, hanem hogy a barátod életének egy fontos eseményéhez ti is hozzájárultok valami emlékezetessel.

Azért nem hívtak meg benneteket, mert tudták, hogy úgysem tudtok majd elmenni?

2010. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem azért nem hívtak meg mert nem tudunk menni.Ha meghívnak,más időpontra tesszük a nyaralást.

A többi barátot se hívták,csak a szűk család megy.

2010. aug. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!