Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bajban vagyok esküvővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok esküvővel és családdal! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval augusztusban lesz az esküvőnk, a párom családja biztosan ott lesz, viszont részemről a szülők elváltak, nem beszélnek, az egyik testvérem sem akar eljönni mert apám alkoholista de egyébként mindig normálisan viselkedik ha iszik akkoris! Ennek ellenére tesóm azt mondta, hogy nem jön, nagybátyjámék sem jönnek mert külföldön élnek, anyámmal nem a legjobb a viszonyom, nagymamám nem szeretne jönni, mert ő nem volt egyikőnk ballagásán, esküvőjén stb.-n sem!

Szóval az én családom nagyon variál, mindenki mondja, hogy ne sírjak, de őszintén, nektek nem lenne elegetek az egészből, ha ilyen helyzetben lennétek? Gondolkodom a két tanús esküvőn, mert párom családja előtt szégyellném, hogy az én 15 fős családomból (csak közeli hozzátartozók) 2 ember jön el kb.

Ti mit csináltok ebben a helyzetben? Esetleg volt valaki aki hasonló/ilyen helyzetben volt?😞



2021. jún. 9. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Valóban nagyon sajnálatos a helyzet.

Én mindenesetre vennék egy nagy levegőt és mindegyiküket meghívnám. Döntsék el ők, eljönnek-e vagy sem. Ha nem, azzal magukat minősítik a szememben.

Hívjál távolabbi rokonokat, barátokat is, így a te részedről is mindenképpen lesz ember.

2021. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hivnám meg őket. Tudod ki fog idegeskedni az esküvőig, hogy eljönnek-e vagy sem. Aztán végül persze nem jönnének, lefogadom. Ilyen esetben 2 tanusra szavazok.
2021. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

meghivnam azokat akiket akarok, de nem varialnek hogy x kedveert kihagyom y-t stb.


a parod magadert szeret, mindenkinek vannak csaladi nyugjei, nem kell miattuk szegyenkezz. aki nem jon el, az hozott egy dontest, legalabb tudod attol kezdve hanyadan alltok egymassal.

2021. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek mert a férjem pont így volt mint te és ezért akart ő is kéttanús esküvőt. De az én nagymamámat, szüleimet azért mert az ő családja nem normális fosszam meg attól hogy az 1 szem lányunoka férjhez megy? Ezt nem tudtam volna megtenni és kérlek te sem tedd a pároddal. A férjemnek 5 vendége volt. Nekem 20. Nálunk a 3 bátyámból 2 nem jött el mert az egyik épp vált. Amihez ugye mi közöm? Nem tudom mi köze volt az én esküvőmnek ahhoz hogy otthagyta a feleségét egy másik nőért.A másik meg mondott 1 mondvacsinált kifogást. Ami olyan nevetséges, hogy le sem merem írni úgy sem hiszitek el. Tudod a mostani eszemmel nem görcsölnék ezen egy percet sem. Nem könyörögnék. Jól mutatja ez hogy milyen a kapcsolat az illetővel. Nem kell visszamenni az ő esküvőjére. Javaslom hogy ne stresszelj rajta, jön aki örül neked, aki akar jönni, a többiek maradjanak otthon. Kényszerből ne jöjjön senki. Ha ez 2 ember akkor 2 ember. Ha az alkoholista apukád az akkor vállald emelt fővel. De ne felejtsd el hogy lesz a te tesódnak is egyszer esküvője vagy ballag a gyereke stb, valami csak lesz és akkor nem kell visszamenni akárhogy is hív. Esetleg hívj barátokat ha zavar a létszám de az csak egy szám.
2021. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnkön nem volt egyetlen rokon sem és ha visszamehetnék az időben ugyanígy csinálnám. Azokat az embereket hívd meg, akiket ott akarsz látni, ha meg nem jönnek el, akkor nem jönnek el, te megpróbáltad. Barátokat is hívhatsz, ha már a családod ilyen szar.
2021. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
csinálnék egy titkos esküvőt, amire elég egy maroknyi ember, és büszkén dicsekednék vele, hogy mennyire meghitt volt és az egész nap csak a mienké volt, mint Sárközi Ákoséknak (keress rá a neten), és így kiválóan elrejtem a tényt, hogy nem tudnék 2 embernél többet összeszámolni egy kezemen, akik valóban eljöttek volna, és a pofám sem égne
2021. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratnom a mult honapban eskudott, az o reszerol a papaja es a nagynenje voltak ott, mig a volegeny reszerol 10 felett. A csaj nincs joban a szuleivel, az egyik testverevel igen, viszont ot nem engedte el az anyjuk, ezert nem ment el. Jelzem, a harom kicsit leszamitva negyen vannak testverek..Mi is elmentunk a parommal es legalabb mondhatta azt a lany, hogy mi is a csaladjahoz tartozunk. Jo hangulatu volt az eskuvo, csaladias, persze a menyasszonynak egy kicsit fajt hogy alig van ott valaki a rokonsagbol, de hamar tultette magat rajta es elete legboldogabb napja lett.
2021. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek❤️ Nem idegeskedek mostmár, aki el akar jönni az úgy is el fog, aki meg nem az nem..

Közben a bátyjám és az apám kibékültek és bepótolták az elmúlt öt évet amíg nem beszéltek, apu nem ivott már jó ideje mert próbál jó szülő lenni, úgyhogy úgy látszik megoldódik a helyzet☺️ Persze így is lesz aki nem jön el, de nem probléma😊

2021. jún. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!