Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik egy lánybúcsú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy lánybúcsú?

Figyelt kérdés
Júliusban lánybúcsúba megyek. Soha nem voltam még és barátnőm sincs akit meg kérdezzek erről. Párom nővére megy férjhez, koszorúslánynak is fel kért így a lánybúcsúra is hivatott lettem. Meglepetés lesz a menyasszonynak. Elsősorban az érdekelne, hogy mennyi kiadásra számítsak, kell e ilyenkor külön valami ajándék és hogyha nem ihatok alkoholt egészségügyi okok miatt, akkor mennyire lesz számomra másabb? Ugyan úgy fizetni kell a piák egy részét? Előre is köszönöm a segítséget.

2021. jún. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ehhez mit szólsz?


[link]

2021. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahány mennyasszony és társasága, annyi féle lánybúcsú.

Ezt beszéld meg azzal aki szervezi.


Nekem augusztusban lesz a lánybúcsúm 2 barátnőmmel és elmegyünk valami olyan helyre ahol lehet wellneszezni és lovastúrára menni.


Ha a mennyaszony az ivós, feladatos, várost járós, kocsmatúrásat szereti, akkor valószínűleg a szervező barátnő ezt tudja, úgy készül. Beszélj vele, hogy miként képzeli, mennyivel kellene beleszálnod.

2021. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Lesz egy táncos fiú aki először megdugja a menyasszonyt, majd a barátnőket.
2021. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szervezőket kell megkérdezned.


Mi a program, a költségek, mikor kezdődik, kb. meddig tart.

Közös ajándék, vagy külön ad mindenki valamit. stb., stb.


Ahány társaság, annyi szokás.

2021. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közösen szervezzük. Egyenlőre annyit tudni, hogy hol lesz melyik nap és lesznek játékok, feladatok. Egy messenger csoportban megy az egyeztetés mivel személyesen egyikünk sem ismeri a másikat
2021. jún. 24. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most szervezem a barátnőm lánybúcsúját, szintén messenger csoportban beszélnük le a részleteket. Én mindent, ami pénzbe kerül, leegyeztettem a többiekkel, megvegyem - ne vegyem. Szerintem nálatok is így lesz, senki pénzét nem szokás elkölteni megbeszélés nélkül. Jelenleg fejenként kb 3500 ft-nál járunk (kellékek vannak bent, pl tiara, kitűzők, szalag stb, torta, ebéd). Erre jön majd még a szállás (7300/fő nálunk), plusz veszünk pezsgőt, pálinkát, rágcsálnivalót. 9-en leszünk a menyasszonnyal együtt, szerintem 20-25 ezer/főből kijövünk majd az esti kocsmatúrával együtt is.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!