Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik így adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik így adni?

Figyelt kérdés

Egy barátom esküvőjére megyünk a párommal, egy polgári szertartás lesz az anyakönyvi hivatalban és utána egy közeli étteremben egy családi ebéd.


Ezek tudatában mennyi összeget illik vinni?


2021. júl. 9. 18:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen a tanúsokra és ahol egész estét mulatás van lagzival, oda 80-at szánunk / esküvő. Ezzel a kicsivel vagyunk dilemmában, hogy mennyi illik.
2021. júl. 9. 19:43
 12/15 A kérdező kommentje:

9


Igaz az én esküvőm 2019-ben volt, de egy fő nekünk teljes éttermi fogyasztással és szállással kb 35-40 ezerbe került. Sajnos ilyen árak vannak. Ha szállást nem fizettünk volna szinte mindenkinek, akkor is lett volna a fogyasztás fejenként 25 ezer.

2021. júl. 9. 19:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Min. annyit amennyibe kerül kettőtöknek a program. Ha lagzim lenne nem is lenne adakozás, és max 10-20 fős lenne. Nem divat már ez a 100-200an megyünk az utcára szerintem. Csak jól elfárad mindenki plusz előtte is már egy évre. Szervezés stb. Persze szép dolog a házasság, és kell is de 100 főnek ma 4millió egy lagzi. Szinte kizárt hogy egy 4 tagú család belead 160ezret.
2021. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A barátság mértékétől is függne számomra, de 20-30 ezer már jó. Persze, ha szállás is lesz, és nem mondták, hogy ők állják mindenkinek, akkor azt is fizetni kell.
2021. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

10-15ezernél soha nem adok többet.

Én se kakálom a pénzt.

2021. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!