Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mennyire fontos, hogy jól keressen a férjetek?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem erről anyukámmal.

Szerinte csak akkor mennek hozzám férjhez, ha jól keresek,mert csak akkor fogad el a nejem családja.

De sok kapcsolatot látok, ahol a férfi csupán asztalos, és mégis boldog a feleségével.

Szerintetek az anyukám a hangos kissebbségbe tartozik, vagy ez csupán az idősebb korosztályra tartozik?

Ti ezt hogy látjátok?

Bárki válaszolhat.


Kort/nemet is írjatok légyszi!



2021. júl. 18. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem ezen múlik, hogy hozzá menjek valakihez
Oké, hogy nem ez az egyetlen szempont, de ez igenis fontos
46 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
10%
A nőknek 99%-ban csak az számít. Ezt 28 év házasság után tapasztalatból mondom.
2021. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
51%
Nem számít egyáltalán. Jelenlegi páromnál többet keresek, huszadrangú kérdés ez. Az a fontos, hogy legyen munkája, ezáltal jövedelme, legyen az bármekkora összeg
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te, hogy mennyit kér el egy asztalos egy konyhaszekrényért vagy gardróbért, ami méretre készült? Nem a legjobb példa.

A legtöbb jó szakember ma egész szépen meg tud élni. Akik nem keresnek jól, azok a közalkalmazottak. Apoló, rendőr, hivatalnok, tanár, vasutas, stb.

2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

"De sok kapcsolatot látok, ahol a férfi csupán asztalos, és mégis boldog a feleségével"


Tudod te hogy mit pénzt lehet ezzel a szakmával keresni? 🤷‍♂️

2021. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Oké... Lehet nem volt jó példa az asztalos, van egy ismerősöm aki 150000-et keres vele.

Én diplomával (Nemzetközi Tanulmányok) örülök ha keresek 200000-et havonta, ami ha belegondoltok nem egy nagy összeg.

Azért jutott eszembe mert randiztam egy lánnyal aki ovónéni, és ők nem keresnek valami jól, mikor meséltem anyukámnak akkor esett szóba.

2021. júl. 18. 13:04
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
A diploma fontosabb, mert nekem is van és hiába pénzes a pasi, ha közben emiatt szekál.
2021. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
25%
200? Ennyiert fel sem kelnék. Nőkent keresek duppla ennyit!
2021. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%
Egy gyerek kezdő ktg.e 500e-1 M körül van...Nekem fontos! Nem csak ez fontos, de ez alapelvárás reszemről a férfi felé
2021. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Te kapsz 200-at, ő talán 140-et, és az kérdés, hogy összesen 340 ezerből hogy tudtok ketten megélni. Amikor állandó feszültség van a pénztelenség miatt, az a legjobb kapcsolatot is kikezdi. A nőtől függetlenül egyre drágább a rezsi, a kaja, minden. Lehet együtt tervezni, de akkor ezt is érdemes átrágni. Mondjuk ha a csaj új építésű kertes házról és tengerparti nyaralásról álmodozik, akkor nem te vagy az ő embere.
2021. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Én annyiban javitanam a 9es kommentelőt, hogyha gyerekről almodozik, nem te vagy az embere...
2021. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!