Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassághoz lehet tanúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassághoz lehet tanúkat "bérelni"?

Figyelt kérdés
Szeretnénk pusztán csak 2tanuval esküdni, de nem akarunk senkit beavatni meg akit be is tudnánk nagyon messze él... Szóval van lehetőség tanúkat kérni az anyakönyvvezető hivatalból? Vagy valahonnan? Létezik ilyesmi?
2010. aug. 27. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párt, akik a hivatal folyosóján "csíptek el" két tanút a házasságkötéshez.
2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szomszéd esetleg?
2010. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akárkit elkaphatsz, aki ráér 15 percet.
2010. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
63%
Én vállalok ilyesmit, másodállásban szoktam csinálni, bár sokan elég drágának tartanak engem. 200ft/perc
2010. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De tudod, mit, ha pesti vagy én szívesen bevállalom ingyen, a poén kedvéért :D
2010. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szomszéd kilőve! Amúgy miskolciak vagyunk! De ha már itt járunk, akkor inkább azt kérdezem, lennének e valakik Miskolcról, akik tanúskodnának :) ???
2010. aug. 27. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Miskolcon tanulok, ha gondolod megoldhatjuk. :D

2010. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha komolyan gondoltad akkor légyszi jelentkezz ezen a címen: hazassagitanu@gmail.com

Ezt kifejezetten erre a célra hoztam létre. A fáradozást meg valami kis aprósággal kompenzálnánk (egy jó üveg bor, vagy amit gondolsz...ilyesmi)Mivel egy tanú nem elég, mások is írhatnak, de csak ha tényleg komolyan gondolja. Egyébként kíméljetek.

2010. aug. 28. 13:42
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Én csak annyit tanácsolnék, hogy ha ez a házasság ennyire titkolandó, és nincs egyetlen barátod sem, akit megkérhetnél, inkább ne házasodj. Úgyis válás lesz a vége.

Biztos nektek romantikusnak tűnik, de kívülről inkább szánalmas a dolog.

2010. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A válás nem ezen áll vagy bukik. Egyébként sem kioktatást kértem. Ez már csak egy formaság lenne, nagyon régen együtt vagyunk, sőt gyermekünk is van s tervek szerint lesz is még. Miért baj az, ha nem akarunk kidobni 2millát az ablakon,ugyanis akkora a rokonság-baráti kör szűken is, hogy sajna olcsóbban nem úszhatnánk meg a lakodalmat mindenestül. Úgy döntöttünk, vagy mindenkit vagy senkit. Ez utóbbi reálisabb.Így sértődés sem lehetne. Mégis "legalizálnánk" a kapcsolatunkat. Nem a titok a lényeg, hanem az egyszerűség (csak két tanú, mi és persze a gyerekünk).
2010. aug. 30. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!