Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kértétek fel a tanúkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kértétek fel a tanúkat, Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Mi például kedves barátainkat szeretnénk megkérni.Emlékezetessé szeretnénk tenni ezért arra gondoltunk,hogy valami féle lappal kellene amit saját kezűleg készítenénk.Ötleteket várok.Köszönöm.
2011. márc. 25. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Címzett: ...


Tárgy: Idézés



Tisztelt cím!



Az összeesküvés alapos gyanúja miatt ...(menyasszony neve) és ...(vőlegény neve) ügyében a címzettet a ...(város) Polgármesteri Hivatal Házasságkötő termében 2009. május 9-én 17:00 órakor kitűzött vallomásra tanúként megidézem. Figyelmeztetjük, hogy ha az idézés ellenére nem jelenik meg és ezt alapos okkal nem menti ki, vagy engedély nélkül távozik illetve önhibájából olyan állapotban jelenik meg, hogy nem tud mélyen hallgatni, annak a család elővezetését rendelheti el. Ha a határnapot hibáján kívül mulasztotta el, a határnaptól számított 8 napon belül részvét, rajongói vagy kárörvendő levél postázására kötelezzük. Ha az idézett éhen marad elviszik az összeesküvők szerencséjét. Ezt a kockázatot mi nem vállalván utasítjuk 19:30 órakor a ... étteremben feltálalt étkek maradéktalan elfogyasztására!



Kelt.: ... Tisztelettel: ...



Én a tesómnak a meghívó mellé adtam egy ijet külön borítékban és hozzátettem, hogy megtisztelne ha mellettem állna ezen a jeles napon. Mai napig őrzi a levelet és minden haverjának megmutatta.

2011. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ijet = ilyet
2011. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszik!!!!!Köszönöm:)))
2011. márc. 25. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó :-)
2011. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy tetszik!

Sok boldogságot Nektek!


első voltam

2011. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:)
2011. márc. 25. 14:24
 7/7 anonim válasza:
x
2011. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!