Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem vagyok már túl öreg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már túl öreg a házassághoz?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, jövő héten leszek 27. Egyre több ismerősömnek, barátomnak van már férje, felesége. Nekem egyelőre még kilátásban sincs ilyen alkalom. Úgy érzem, hogy kezdek kifutni az időből és elkésni.

Másnak is volt már ilyen érzése?


2009. dec. 31. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy öreg! :) Inkább várja meg az ember az igazit! Ez nem korfüggő! Az sem jobb, ha vki már fiatalon lesz elvált, mert később derül csak ki, hogy rosszul választott. Mindent a maga idejében, eljön majd a Te időd is!
2009. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

óó,ezt felejtsd el!

Időben megtalálod a páros és minden ok lesz:)

Szurkolok érted;)

2009. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Azt is kérdezhetted volna, hogy "nem vagyok túl öreg a szerelemhez?". A kettő pedig ugyanaz, a szerelemnek pedig nincsen korhatára :)


Azért sok szerencsét kívánok ahhoz, hogy hamarosan kilátásban legyen a dolog :)

2009. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

valójában azt akarta kérdezni a kérdező, hogy nem túl öreg-e a szingliséghez...

de mindegy, nem akarok ma mindenkibe belekötni:D

2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, hogy 27 éves vagy! Én 34, és ha nem is mindig, de néha érzem úgy, hogy kifutok az időből.

De csak azért, hogy férjem legyen, meg gyerekem legyen, nem akarok férjlez menni. Ha nincs megfelelő pasi a közelben, aki elég felelőségteljes és normális ahhoz, hogy tervezni tudd vele a jövőt, inkább a sokat szidott, és egyáltalán nem kellemes szingli-lét!

Van egy házaspár ismerősöm, akik 36 ill.40 évesen találtak egymásra, 8 éves házasok, és nagyon szeretik egymást. Szóval elvileg, nincs késő:)

2009. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Tessék? Azt hittem először, hogy a kérdező min. 50 éves..de 27 évesen. Ugyanmár! Amúgy ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad a kapuzárási pánik, és minden ok lesz.
2009. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Annak sem sok értelme van, hogy 1-2 évig járnak utána megházasodnak lesz 2 gyerek utána 3-6 évre válás.
2009. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 évesen szültem a kislányomat, addigra találtam meg az apukát :) Boldogok vagyunk, a lányunk most is javában rosszalkodik :)
2009. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 vagyok, ha ez megnyugtat :))
2009. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt a 25. szülinapom, és én sem bukkantam még semmi "férjszerűre", nyelvi nehézségek miatt pedig a 2010-es év sem hoz majd újat...

De én nem búsulok, a nővéremnek karácsonykor volt az eljegyzése, 34 éves. Szóval csak lazán :) Azért ha nem is családapának való az összes pasi, akad köztük aranyos is ;)

2009. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!