Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanott lesz a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanott lesz a polgári esküvő és a vacsora. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokan csak a polgárira vannak meghívva, de ugyanazon a helyszínen lesz a vacsora, lagzi is. Volt valakinek hasonló? Hogyan "küldjük" haza azokat, akik a vacsorára nem hivatalosak? Ceremónia mesterünk lesz, gondolom ő megoldja valahogy. De nem túl kellemetlen ez?

2021. júl. 22. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ezzel én is így vagyok.

Sőt, nekem a szertartás még valahogy "intimebb" is, mint a vacsi, lagzi.

Szóval akit vacsira/lagziba nem, azt szertartásra főleg nem hívtuk meg anno.

2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Sok ember van, akivel az ifjú pár meg szeretné osztani az örömét, ezért elhívja a szertartásra. Annyira őket sem érdekli, hogy eljönnek-e vagy sem. A lakodalom viszont súlyos pénzekbe kerül, nem lehet mindenkit megvendégelni. Én többször voltam már csak a szertartáson, örültem nekik, beszélgettem ismerősökkel, belefért azaz 1 óra az életembe. Nem kérdőjeleztem meg, miért nem vagyok meghívva a vacsira... Hihetetlen milyen énközpontú vagy érzéketlen emberek vannak...
2021. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is így volt. Voltak kitéve sütik meg innivaló vendégvárónak, plusz a ceremónia végén pezsgőzött mindenki. Így a csak szertartásra hívottak sem maradtak ki teljesen. Beszélgettünk mindenkivel, volt fotózás, csokordobás, aztán valahogy mindenki, aki nem volt hivatalos a vacsorára, magától elment. Normális felnőtt embereknél ez automatikusan megy, aki maradt, az be lett terelve vacsira, és mivel ülésrend is volt, így esélye sem lett volna valakinek potyára maradni. Ha valakinek nem éri meg csak a ceremóniára menni, vacsi nélkül, az úgyse megy, a lényeg viszont, hogy egyértelműen tisztázva legyen, hogy mire hívtátok!
2021. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Én is úgy gondolom, hogy egyértelmű lesz a meghívó alapján, mondjuk én nem vagyok egy sértődős ember, de tudom, hogy nem vagyunk egyformák. Remélem nem esik majd rosszul senkinek :)

2021. júl. 27. 11:42
 15/16 anonim ***** válasza:

Uhh, látom itt jártak a az "én vagyok a fontos" vendégek. Cirkuszt és kenyeret a népnek. 😂

#12

2021. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell csináli, amit a #13-as javasol, mi is csináltunk egy kis szeretetvendégséget azoknak, akik nem voltak hivatalosak a lagziba a templomi szertartás után. Itt van pogácsa, süti, üdítő, esetleg sör, bor, szendvicsek.


Ez tejesen szokványos az én rokonsági/baráti körömben, senkitől nem hallottam, hgy megsértődött volna, én is voltam pár ismerős, kollega esküvőjén, akik csak a szertartásra hívtak meg, és én sem sértődtem meg, ez teljesen természtes.

2021. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!