Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Nagy a dilemma.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En egy 30 eves lany vagyok, eppen tul vagyok egy 9 eves kapcsolaton egy lannyal 2 honapja. Na most...1 honapja jott valaki, aki 32 eves, nagyon szep, okos, intelligens, sajat, komolyabb egzisztenciaval ami nekem baromi fontos mivel az elozo kapcsolatomban gyakorlatilag en tartottam el a masik felet sok even keresztul.

(kocsi, lakas, minden volt...)

Na most az a helyzet, hogy ennek a lanynak van parja, ami egy erdekes kapcsolat mert ugyanolyan mint amilyen az enyem volt. A vilagert sem akarnam szetverni. Viszont folyamatosan ketertelmuen jelez nekem a masik fel es bevallom oszinten skorpio letemre kijottem a gyakorlatbol :D Elhivtam ebedelni 1 honapja, akkor kozolte, hogy neki van parkapcsolat, habar nagyon szimpatikus vagyok neki es ha a kozos helyre ahova mindketten jarunk - osszefutunk akkor szivesen bemutatkozik szemelyesen is / megismer. Azota embertelen mennyisegu penzt hagytam azon a helyen de valahogy mindig elkeruljuk egymast, marad a messenger. :D

2 hete jott egy fejlovesem es vettem neki ezt azt a nem olcso kategoriabol es elkuldtem neki es nagyon meghatodott. Random kuld szivecskeket, kvazi valamilyen platformon szinte minden nap beszelunk. Mult heten kiprobaltam meddig mehetek el, nagyon megcseszegettem szerencsetlent messengeren , de meg akkor sem tiltott le, hanem tok jol vette, egy tegnapi kepre meg szinten jott a szivecske. Az volt a tartalom, hogy mivel most nyaral a delikvens, elkuldtem neki, hogy nagyon fog hianyozni. Es azonnal tolta is ra az oromkodos szivecskeket....

Es itt leragadtam. Nem tudom hogyan tovabb :D Mit csinaljak? Van parja, egy 24 eves lany aki hol dolgozik hol nem, inkabb nem....Viszont nem akarom meg nyiltan megkerdezni, hogy akkor most eljonne e velem vacsorazni, erzesem szerint ezt a vasat meg kicsit utni kell. Nemsokara szulinapja lesz, gondoltam kuldok neki egy picit komolyabb ajandekot mint a multkori. Teljesen kettos jeleket kuld felem es ez baromi rossz egyebkent :D Szivecske meg ezazamaz , de amikor 1 honapja megkerdeztem, hogy ebedelunk e egyet mondjuk a Four Seasonsben akkor kozolte, hogy van parja. Szoval ezzel meg varnom kell. Olyan mintha kicsit meg futtatna velem a koroket, mert azt tuti latja, hogy elszant vagyok :D

Mi a jo Istent tudnek meg csinalni, hogy ebbol legyen valami, legalabb egy ebed. (direkt nem vacsora egyelore, az is jelzes erteku, hogy nem ajtostul akarok a hazba rontani az ebeddel)



2019. jún. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Teljesen kettos jeleket kuld felem es ez baromi rossz egyebkent :D"


Nincs itt semmiféle kettős jel, csupán csak te akarod annak látni az egyértelműt: akkor és azért foglalkozik veled, mert ajándékokkal kezdted ele elhalmozni. Addig, amíg nem küldtél neki "ezt azt a nem olcsó kategóriából", addig le se sz@rt.


Én messziről kerülném a megvásárolható embereket, de úgy látom, te nem ilyen vagy.

2019. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem nem, elotte is beszelgettunk meg beszeltunk. Alapvetoen epp azert kuldtem neki, kivancis voltam hogy reagal.
2019. jún. 16. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak élvezi a figyelmed, de nem akar semmit tőled. próbáld meg, hogy pár napig felé se bagózol, akkor kibújik a valódi indíték. 30m
2019. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriában van a kérdés
2019. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!