Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismertek valami jó dalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami jó dalt esküvői nyitótánchoz, ami nem túl unalmas, nyálas zene? A disco mixekre való bohóckodást mi szeretnénk kihagyni.

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan dalra táncoljatok, ami kettőtöket jellemez. Ne a divat után menj, vagy, hogy mit mondanak a rokonok.


Mi se tettük... nem is bántuk meg. Volt, aki kiakadt rajta, de nem érdekelt. Nekünk, különleges volt.

2017. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
System of a Down - B.Y.O.B
2017. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Blackmore's night- Ghost of a rose. Nem nyálas, de gyönyörű. Lágy, mégis lendületes. És szerintem jól táncolható.
2017. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ed Sheeran - Give me Love
2017. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van! Még csak a keringő sem kötelező! Csak vannak olyan számok amiket szerettek!
2017. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. hozzászóló ajánlását támogatom én is, az gyönyörű szám!
2017. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Sok dalt meghallgattunk már, de még nem találtuk meg az igazit.
2017. júl. 28. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy közös számunk, amit imádunk és rengeteget hallgatjuk közösen. A szertartáson is visszaköszönt, kérdés sem volt, hogy ne arra legyen a nyitótáncunk. Egyébként ez egy '70-es évekbeli bulis rockszám, konkrétan koreográfiát sem gyakoroltunk be rá, csak boldogan idétlenkedtünk. Minimum érdekes lehetett a vendégek szemében, de tökéletesen mi voltunk. :) Szóval szerintem ne keresd görcsösen, engedd el magad és hagyd, hogy a dal találjon meg téged (nem vagyok ennyire filozofikus a valóságban, bocsi :D )
2017. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!