Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen állatot fogadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állatot fogadjak örökbe nászajándékként az ifjú párnak? Gólyát ne írjatok!

Figyelt kérdés

A gólya poén lenne, DE már rég 40 felettiek, nem akarnak közös gyereket, így bunkóság lenne célozgatni.

Mi hozható még kapcsolatba az esküvővel, vagy mi alapján válasszak állatot? Vagy csak legyen "aranyos"?


2010. szept. 8. 11:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
majom vagy pingvin xD :D ők viccesek xD
2010. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
5%

Semmilyen állatot ne adj ajándékba!

Már bocsánat, de itt élőlényekről van szó, és ugyanúgy nekik kell dönteniük arról, hogy akarnak e kisállatot, ahogyan döntöttek arról is, hogy nem akarnak gyereket...

Persze, kevésbé lelketlenség egy állatot beadni menhelyre, mint egy gyereket az árvaházba, de sétálj végig egy menhelyen, és nézz a kutyák szemébe...

Egy törpehörcsögre is ugyanúgy vonatkozik, hogy felelősséggel tartozik érte az ember, ha már nála van.

Lehet, hogy elsőre vicces, de ha ők tényleg akarnak kisállatot, akkor előtte egyeztess velük erről.

2010. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
állatkerti örökbefogadásról van szó.legközelebb olvass el minden választ/kommentet mielőtt írsz!
2010. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Állatot semmiképp ne fogadj örökbe, mert nem biztos, hogy örülnének neki a házasok. Aztán előbb utóbb az utcán kötne ki az a szerencsétlen állat. hA meg mégis valami állatot akarnál, akkor vegyél egy kistermetű szobakutyát...mást szerintem ne nagyon!
2010. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

13:26 és 16:13


Ajánlom figyelmetekbe:

[link]

2010. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
WWF-nél lehet örökbefogadni jelképesen jegesmedvét vagy tigrist. Adnak egy emléklapot, egy plüss állatkát és egy évig jön a wwf magazin is.
2010. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Látom itt is sok az olvasni képtelen...


Kedves kérdező:

Amit én nem kapnék szívesen: az rovar(szerintem nem is lehet), halak.

Viszont minden más állatot szívesen mondanék a sajátomnak, mikor ellátogatok hozzá az ÁLLATKERTBE(gyengébbek kedvéért), én pl imádom a tigriseket, minden nagymacskát, édesek a vidrák, és a vidrafélék, teknőcök, jegesmacik.


Nekem nagyon tetszik az ötleted. Kapnak is meg nem is:) és még kedves gesztus is, kétfelé, egyrészt az állatkertnek, és az állatkának, másrészt a párnak.

2010. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mandarinkacsa-part fogadj orokbe. Olvastam valahol, hogy régen a kinaiaknal (vagy valamelyik kelet-azsiai orszagban) eskuvoi ajandékként adtak oket, mivel egész életukben egyutt maradnak, és igy az orok huséget, boldog parkapcsolatot szimbolizaljak. En orulnék egy ilyen ajandéknak az eskuvomon, szerintem aranyos, és a mandarinkacsak szépek is. Keress rajuk a neten, biztos neked is tetszeni fognak!
2010. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
De igen, tudunk olvasni. A kérdés volt rosszul feltéve, arról nem mi tehetünk.
2010. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Sajnálom, hogy a kérdésből kimaradt az állatkert, valóban lényeges infó, de kommentben pótoltam. Oké... sokan nem olvassák el az összes kommentet, én se mindig szoktam, csak az érdekesebb kérdéseknél.

Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy gólyát a legritkább esetben adnak magánszemélyeknek menhelyekről, és a gólya viszont benne volt a kérdésben. :) De értem, senki nem gondolatolvasó.

Még egyszer köszönöm a segítséget.

2010. szept. 9. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!