Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen állatot fogadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állatot fogadjak örökbe nászajándékként az ifjú párnak? Gólyát ne írjatok!

Figyelt kérdés

A gólya poén lenne, DE már rég 40 felettiek, nem akarnak közös gyereket, így bunkóság lenne célozgatni.

Mi hozható még kapcsolatba az esküvővel, vagy mi alapján válasszak állatot? Vagy csak legyen "aranyos"?


2010. szept. 8. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Elég furcsa ötlet! Csak olyan állatot,amit szeretnek és szívesen gondoznak is majd!
2010. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
delfint.
2010. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
hát nemtudom...ha már állatot akarsz adni akkor kutyus,lehetőleg kicsi...de egyébként végig kell gondolni,hogy kertesházba lesz e ilyesmi...én nemnagyon ajándékoznék állatot,de te ismered őket,szóval biztos tudod mitcsinálsz:D kutyusss
2010. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jaj, kifelejtettem a lényeget! ÁLLATKERTI jelképes örökbefogadás lenne. Csak oklevelet és belépőjegyet kapnak, állatot nem.
2010. szept. 8. 12:04
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha ilyesmit akarsz fogadj örökbe a nevükbe virtuálisan egy kutyát mondjuk.

MI egy barátunk születésnapjára (akinknek nem kellett semmi)

a NOÉ-nál virtuálisan örökbe fogadtunk (támogattunk egy kutyát) nagyon örült neki:-)

2010. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Kriszti83 ***** válasza:
95%
Nekem az elefánt jutott eszembe. Okos, hosszú életű és szerencsét hoz :) Ráadásul ha kimennek meglátogatni, tuti nem fog elbújni előlük :)
2010. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami kedvencük, akkor mindenképpen azt, a pénz úgyis a közös kalapba megy (én is örökbefogadó vagyok egyébként), ha nincs kedvencük, akkor, hm...

- elefánt, mert: egy elefánt sokáig él, és a boldogságuk tartson sokáig, egy elefánt nem felejt, így ők se felejtsék el ezt a szép napot, és az elefánt szerencsét hoz, hozzon az ő közös életükbe is szerencsét

- vagy valami vicces állatot, hogy sok vidámságot éljenek meg együtt, és sose unatkozzanak

2010. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az elefántos ötlet tetszik, így még vehetek az oklevél mellé egy szerencsehozó elefántot is.

Köszönöm mindenkinek!


Azért ha van még esetleg valami vicces ötlet, érdekelne!

2010. szept. 8. 12:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a pingvineket. ha tehetném, azt fogadnék örökbe :D
2010. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami malacot/disznót, mert szerencsét hoz. (Amúgy meg imádom őket a turcsi konnektor orrukkal)
2010. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!