Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit ajándékozzunk nászajándékk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzunk nászajándékként a barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Keresetem sajnos még nincsen, de szeretnénk vinni valamit, főként hogy a párommal megyünk (neki sincs).

Elég lenne egy 5000 Ft alatti valamilyen hasznos eszköz is? Vagy esetleg pénzt adjunk? Vagy kérdezzem meg kerek-perec, hogy mire lenne még szükségük (már berendezett konyhájuk van)?


2011. máj. 9. 16:39
 1/7 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb, ha megkérdezed.

Én biztosan ennek örülnék a legjobban, mert legalább biztosan valami hasznos dolgot kapok és te sem költötted feleslegesen a pénzt:)

2011. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

szerintem egy közeli barátnőtől személyeset kapna a legszívesebben

mondjuk egy szép fotóalbumot

ő is tisztában van vele, hogy nincs keresetetek, biztos nem vár több tízezret

amit már láttam ajándékként, és szerintem ötletes:

egy kis doboz, ami fel van osztva rekeszekre, minden rekeszbe valami jelentéssel bíró dolog, mellette pauszpapíron kézzel írott idézetek. pl. egy szexi tanga "hogy felpezsdítse a hétköznapokat" egy darab lépesméz "hogy megédesítse az életet"...ilyenek

ha szeretnéd, szívesen adok még ötletet:)


20Ł

2011. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagytok hívva a vacsorára, vagy csak a szertartásra mentek?


Ha meg vagytok hívva, akkor illik legalább a rátok eső költséget kiváltani az ajándékkal/pénzzel.

2011. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a legjobb, ha egy az egybe megkérdezed tőle. nem nyúlhatsz mellé így. én is ennek örülnék a legjobban, mert azt kapok, amire tényleg szükségem van, de mégsem nekem kellett mondanom, hogy "figyumá, nekem ez meg ez kéne".
2011. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont fotóalbumot, azt szerintem ne. Manapság már senki nem nyomtatja ki a fotókat, ráadásul az pont nagyon személytelen, mert bárkinek lehet adni. Valamint biztos kap majd egy fél tucatot azoktól, akiknek semmi ötlete nem volt.

Esetleg adhatnátok nekik olyan hasznos dolgot, ami nem konyhai. Nemrég fakadt ki az ismeretségi körben egy újdonsült férj, hogy nászajándékként csupa lábast meg robotgépet kaptak, amit a neje használ majd, de egy fúrót vagy csavarhúzót senki nem vitt. Esetleg gondolkozzatok el ilyen irányban, különösen ha barkácsol a vőlegény, mert biztos, hogy hasznos lenne, és van egy csomó szerszám párezer Ft-ért, ami kell, de nem túl gyakran, ezért aztán az ember sajnálja megvenni, pedig milyen jó lenne. Nekünk pl. ilyen a fúró (az már van :D), vízszintmérő, dekopírfűrész, gumikalapács, ecsetek, festőeszközök, különböző fogók... szerintem az sem lenne rossz ajándék, ha ilyenekből adnátok egy kis csomagot, valami szép tokban. De persze konzultáljatok előtte, mert ha nem barkácsember, akkor semmi értelme nincs :)

2011. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:
27%
Kenyérpirítót!
2011. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is most ezen gondolkodom. Mivel sokba kerül az esküvő nekik, és vissza is akarnak belőle kapni a nászajándékokból, ezért javaslatra én pénzt adok.

2011. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!