Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen állatot fogadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állatot fogadjak örökbe nászajándékként az ifjú párnak? Gólyát ne írjatok!

Figyelt kérdés

A gólya poén lenne, DE már rég 40 felettiek, nem akarnak közös gyereket, így bunkóság lenne célozgatni.

Mi hozható még kapcsolatba az esküvővel, vagy mi alapján válasszak állatot? Vagy csak legyen "aranyos"?


2010. szept. 8. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
08:11 - A kérdés jól volt feltéve, számomra egyértelmű volt úgy is, hogy nem egészítette ki (ha a kérdező írta, hogy gólya, akkor már egyértelmű, hogy állatkerti vagy hasonló dologról van szó), plusz még később ki is egészítette, hogy egyértelműen állatkerti dologra gondol, és még utána is válaszoltak olyanok, akik félreértették (vagy csak lusták voltak olvasni?)...
2010. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 hét mulva lesz az eskuvom, de nem hiszem, hogy nagyon orulnék egy állatnak. Imádom az állatokat,(van 2 kutyusom) de ez kicsit fura ajándék lenne.
2010. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan macskafélét fogadnék örökbe.
2010. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
15:24 - Én szeretek nevelőszülő lenni, még ha csak kicsivel is tudok hozzájárulni, de jó érzés, hogy ennyivel is segíthetek (nem beszélve arról, hogy 1 évben 2-szer ingyen mehetek az állatkertbe). Szerintem jó ajándék, bár én már nevelőszülő vagyok, de ha valaki meglepne, örülnék neki.
2010. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az ifjú pár kifejezetten kikötötte, hogy NEM KÉR semmi ajándékot, de én mégis szeretnék adni valamit. Azért választottam ezt, mert ez jelképes.
2010. szept. 10. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!