Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz ha nem táncolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem táncolok?

Figyelt kérdés

Nemsokára esküvőm, kis esküvő lesz 20-25 fő utánna vacsora élő zenével. visszahúzódó típus vagyok, utálok a középpontba lenni nem szeretnék táncolni , ráadásul kismama is vagyok és a rosszullétek is kerülgetnek.

Gáz ha nem táncolok senkivel?



2022. jan. 28. 03:19
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Illetve ha nem lenne zenész, és lejátszóról menne kis zene a vacsorán kevésbé lenne égő ha nem táncolnék?
2022. jan. 28. 03:22
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Hát... érdekes egy esküvő... de ti tudjátok... én biztos nem hagynám ki, inkább elnapolnám az esküvőt.
2022. jan. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

A lényeg, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Ha van egy másik pár, akik szeretnek táncolni, akkor fel lehet konferálni, hogy ők nyitják meg a bulit.


Amúgy van egy olyan játék is, hogy a legidősebb pár tánca, ahol mindenki egyszerre megy a szinpadra és elsőként azok mennek le, akik kevesebb, mint egy napja házasok.


De lehet, hogy néznék valami hasonlót, amivel fel lehet küldeni az embereket a parkettre, és akkor nem kell táncolni.

2022. jan. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
En azert a párommal meg apával lightosan tennék pár lépést
2022. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Mi sem akartunk, de végül annyit piszkálódott ott mindenki, hogy táncoltunk egyet férjemmel, én apával férjem anyósommal.
2022. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

Az a 20-25 ember gondolom az, aki a legjobban ismer és szeret titeket. Biztosan elfogadnak és szeretnek így is, úgy is, és ami a legfontosabb, azt szeretnék, hogy ti jól érezzétek magatokat. Ha valamitől a szégyellősség tartana vissza, azt kár kihagynod, ezen az egy napon akár mit csinálsz is, - abszolút jó értelemben - te és a párod lesztek a középpontban. Egy tánc vele és esetleg apukáddal jó emlék lehet majd, de persze minden rajtad múlik.

Illetve a zene a lejátszóról jó megoldás, bőven elég egy ilyen családias rendezvényen.

2022. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen megértem a helyzeted. Nálunk még csak eljegyzés volt, de bennem is ezek a dolgok keringenek.

Nekem semmi érzékem a tánchoz, de a vőlegényem viszont imád táncolni. Én elmegyek majd egy táncoktatásra.

2022. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek semmi köze hozzá,nincs olyan,hogy gáz, a Ti napotok,az a lényeg, hogy Ti érezzétek kényelmesen,jól magatokat.
2022. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem az sokkal gázabb, amikor 100-ból 99 pár magára erőlteti (vagy mert "így illik", vagy mert a menyasszony kierőszakolja, hogy legyen), aztán lenyomnak egy táncnak csúfolt bénaságot, amihez muszáj tapsolni...
2022. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

E a ti napotok. Ne táncolj csak akkor ha úgy érzed hogy akarsz. Nem gáz.

Még az jutott az eszembe hogyha csak ennyien lesztek tehát csak. A legközelebb állok lesznek meghívta akkor úgyis fogsz még személyesen beszélgetni mindenkivel. Előre mondhatod hogy lesz zene, de úgy készüljenek hogy ez egy olyan esküvő lesz ahol te mint menyasszony nem valoszinű fogsz táncolni.

2022. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!