Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány fős lagzit (nem esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fős lagzit (nem esküvői vacsorát! ) tartottatok? Ebből hány volt az úgymond táncolósabb, fiatalabb korosztály? Ideális volt így?

Figyelt kérdés
Mennyibe került összesen?

2013. okt. 10. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

kb. 90-en voltak, 2/3-a volt fiatal, de nálunk az idősebbek is kitettek magukért, és sokat táncoltak, mulatoztak.

1,8 misi volt.

2013. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
32 vendég volt,összesen 3.5 millió volt az egész esküvő.
2013. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
100 fős lagzink volt, kb. a fele volt fiatal, de szerintem a középkorosztály simán letáncolta őket, pedig a fiatalok is kitettek magukért. 1,7 millió volt.
2013. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
47fő,1/3-as volt fiatal,de nem csak ők,hanem mindenki hatalmasat bulizott...Sokan dicsérték utána,h nagyon jó volt.Maga a lagzi olyan 700ezer volt,a teljes esküvő olyan 1 millió körül.
2013. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora hülyeség ez, hogy egyeseknek a lagzi életük csúcspontja, aztán besavanyodnak, ha letudták a "küldetést". Szerintem sokkal ideálisabb csak 10-15 fő keretében megtartani az egész lagzit, sokkal elegánsabb, és úgy kéne kezelni, mint egy hétvégi átlagos mulatságot. Az energia, a rááldozott anyagi, és az idő inkább meg menjen a közös projectekbe, ötletekbe. Ha a lagzi meg a gyerek a csúcspont, onnan nem sok jó mutatkozik egy házasságban.
2013. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi 25 en voltunk, 500 ezerbe került, kb fele fiatal volt, de mindenki ropta, csak a 78 éves nagymamám nem.
2013. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Képzeld mi pl. vagyunk olyan szerencsés helyzetben, hogy simán megengedhettük a nagy lagzit és még több másik "projectet"! Arra viszont kíváncsi lennék, ha szerintem nem a közös élet, a család egy kapcsolat csúcsa, akkor mi?

Kérdésre válaszolva: 120 fő, kb. 1,5 millió, fiatalok ebből kb. 70 fő!

2013. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerinted
2013. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75 fő 1,3 millió Kb a fele társaság volt fiatal, de néhány kivételt nem számítva mindneki mulatott.
2013. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Frigg ***** válasza:

Nálunk két napra volt osztva. Mi itthon, a feldíszített udvarban tartottuk az esküvőnket. Aznap párom szűk családi köre, és egy itteni (külföld) közeli barátnőm volt jelen, valamint anyukámék skypeon :) Másnap volt az összejövős bulizós dolog, akkor jelen voltak a rokonok, tágabb baráti kör, de akkor sem voltunk nagyon sokan. Itthon főztünk, valamint a vendégek is hoztak enni-, innivalót. Volt zene, kaja után iszogattunk, buliztunk, sörpongoztunk, táncoltunk, meglehetősen szolid volt, de én így élveztem :) A két napos dolgot $1000 dollár alatt megúsztuk. A fiatalabb korosztály kb. a fele volt a jelenlévőknek, de a felnőttek is ugyan úgy jöttek sörpongozni velünk például :) Mindenki jól érezte magát.


23/N

2013. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!