Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjak az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak az egyik legjobb barátnőmnek nászajándékba? Mindenük megvan.

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is attól függ, hogy mennyi pénzed van.

Nem kell feltétlenül tárgyat adni, lehet élményt.

Például egy drága étteremben egy kétszemélyes vacsorát, ami három hónapon belül felhasználható. Vagy éves állatkerti belépőt. Vagy jegyet valamilyen szép komolyzenei koncertre.

2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Én egy szép étkészletet adnék. Az meg, hogy mit kezd vele az legyen már az ő dolga. Ha megvan mindenük ha nincs, az ajándékot illik mosolyogva és megköszönve elfogadni!
2014. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ajándékutalványt kaptunk ebben az esetben egy barátnőtől.
2014. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
étkészletet szerintem ne....a nagyanyám se ad már étkészletet nászajándéknak. amit az elsö irt, azok jo dolgok.
2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Adj neki "nászéjszaka-szettet". Csipkés, ehető, vicces fehérnemű, különböző óvszerek, masszázsolaj, pezsgő, csoki, vicces bilincs... a lehetőségek száma végtelen.
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
én ilyenkor utazást adtam ajándékba belföldön valami szép helyen, egész jó árban vannak és rugalmasak ha megbeszéled velük h. ajándék lesz és legyen egy időszak mikor felhasználható v ilyesmi
2014. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
2 éve még lehetett venni ilyen kedvezmény könyvet. Az a lényege hogy több magyarországi helyen fel lehet használni, hotelba, masszázsra, múzeumba meg elég sok helyre, 1 és 2 személyre is van és 1 évig érvényes. Azt hiszem 13-14 000 ezer körül volt. Könyvesboltban kérdezz utána, esetleg ez jó ötlet lehet.
2014. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Hát mert a nagyanyádnak nincs biztos suskája.
2014. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
a nagyanyám, 84 évesen van annyira modern, hogy rájött étkészletet ciki adni. a szomszéd megkapta a herendi készletet, sose vette elö...azota is a dobozában van. biztos arra vár mikor felmegy az ára egy milliora :D
2014. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Anyagi kereteidtől függ.

Én ilyen bizonytalan helyzetben vásárlási utalványt vennék nekik, amit változatosan használhatnának fel. Biztos vannak ilyenek.


Ez nem Rád vonatkozik, amit most írok, csak eszembe juttattad:

Sokan nem gondolnak arra, hogy lakberendezési tárgyakat, kiegészítőket venni bunkóság. Ezek a legérzékenyebb dolgok közé tartoznak: mit szeretnék magam körül látni, milyen tárgyakat, színeket stb.


Nem illik olyan helyzetbe hozni a megajándékozottat, hogy olyan tárgyakat kerülgessen az otthonában, melyekkel nem tud azonosulni.


Más egy kávés készlet, boros pohár készlet stb, és más, mondjuk egy lámpa, ha mégoly drága is.


Szóval óvatosan.


A legjobb megoldás az utalvány, ha a pénz ajándékozása szintén kínos lenne.

2014. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!