Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik gyetekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik gyetekkori barátnak adni esküvőre? 20 000 Ft/fő kevés?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 29. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
25-30 kb
2022. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Már inkább 30e Ft az alja, úgy elszálltak az esküvők költségei. Mivel annyit illik adni, hogy legalább a fogyasztásodat fedezze, és jobb, elegáns helyeken egy menüsor 17-20e Ft (italfogyasztás és torta nélkül). Ha még a menyasszonytáncnak nevezett vendégek lehúzására kitalált borzalmat is erőltetik, akkor szélesebbre kell nyitnod a pénztárcádat.
2022. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Ilyenkor kevesebbet kell borítékba adni. Vagy egyszerűen nem részt venni a menyasszonytáncban.
2022. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
En nem mennek el.
2022. ápr. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem mész el ,az rosszabb mintha csak 20 adsz.
2022. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
30-40
2022. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy tartottuk az esküvőnket, hogy nem számítottunk a pénzre. Persze nagyon örültünk annak, amit kaptunk, ez lényegében megalapozta a közös életünket. Azonban akiket meghívtam, azt minden feltétel nélkül hívtam meg, mert azt szerettem volna, hogy részese legyen ennek az alkalomnak.

Véleményem szerint láthatod, mennyi fér bele, nem előző héten tudod meg az esküvőt, így ha keresőképes vagy, ki tudod gazdálkodni, de ne a pénz döntsön, hogy elmész-e. Persze kapcsolattól is függ, nem kell mindenhová menni, ahová meghívnak.

Feleségemmel mi 20-20-at adunk, ha nem közvetlen rokon, és onnantól pedig rokonsági fok függő.

2022. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 Bunkóéknál az nem így működik, hogy te eldöntöd, hogy nem veszel részt a lehúzásban, akarom mondani a menyasszonytáncban. Ezen az oldalon is olvastam már több helyen, hogy beszólogattak azoknak, akik nem akarták nyitni a pénztárcájukat, meg egyenesen megmondták, hogy nem mehetnek el, mert táncolni KELL a mennyasszonnyal (meg fizetni előtte persze).
2022. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Paczalos István ***** válasza:
51%

Unokatestvérem esküvőjekor (falusi sátras lakodalom kb 400 fővel) előtte megkérdeztük, mire van szükségük, és hol vásárolnák el a pénzt, és így 3 gyerekkel berajtunk egy 100 ezres ajándékutalványt, és 50 ropi készpénzt a borítékba. A menyasszonytánc pedig 20ezer volt, a torta, amit vittünk (nem volt ideje a feleségemnek sütni, ezért cukrászdában rendeltünk) 15ezer volt.

Így mindenestől szűk kétszázból úsztuk meg a lakodalmat...

2022. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszpo ***** válasza:

Nem egyszerű kérdés.

Sok mindentől függ:

- Mennyire volt jó barátod gyerekkorodban?

- Mennyid lenne rá?

- Ő milyen társadalmi rétegből származik?

- Mennyire anyagias életet érl?

- Felsőtízezer, közép vagy alsó réteg? (Lölőéknél a 20M is kevés lenne, én jelképes 1000 Ft-ért sem haragudnék meg.)

Általánosságban olyan 20e-30e-től kezdődik úgy gondolom.

- Na meg attól is függ hogy milyen csinos a mennyasszony :) (vicceltem)

2022. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!