Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartáson szülőkösz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartáson szülőköszöntésnél a nagyszülőknek is adtatok ajándékot? Ti hogyan csinàltátok? És kik pezsgőztek?

Figyelt kérdés

Jövő hónap végén lesz esküvőnk, elég furcsa csalàdunk van, nekem szüleim el vannak válva, nincsenek is jóban, páromnak viszont apukája és nagymamája van.

Arra gondoltunk, szülőköszöntésnél én anyukám kap egy látványosabb csokrot, párom mamája szintén, apukàknak bort tasakban, és nekem van 2 nagymama, 2 nagypapa, 2 nagymama kisebb virág, 2 papa szintén bort kapna.

Viszont pezsgőzésnél arra gondoltam, hogy az anyakönyvvezető, 2 tanú, mi ketten, anyu, apu, párom apja, mamája lenne csak és az én nagyszüleim NEM. szerintetek ez így jó? Vagy illene az én nagyszüleimet is? Csak akkor meg már olyan sokan vagyunk. Illetve kicsit aggódom, hogy ez a pezsgő rész kellemetlen lenne, mert az én szüleim nincsenek jóban, a párom apja, mamája nem is ismerik az én szüleim, lehet jobb lenne kihagyni a pezsgő részt emiatt?

Tanácstalan vagyok. :(

Javasolnátok nekem valamit? Köszönöm előre is! 24/L



2022. máj. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ott lesz, de a te rokonaidat nem hívod mert az már sok? Fura.
2022. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a pezsgőzésnél anyukám, apukám :D azok az én rokonaim :D

Arra akartam kitérni, hogy gáz-e, ha a nagyszülők nem pezsgőznek velünk?!

2022. máj. 1. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha felmerul a gondolat, hogy kimaradnak a Te nagyszüleid és ez okoz-e gondot, akkor én 3 verzióval kalkulálnek. Vagy nincs pezsgő, vagy nagyikkal bezárólag mindenki vagy minden vendég a szertartás végén.
2022. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Minek külön pezsgőzni? Nem úgy szokás, hogy iszik mindenki a szertartás végén?
2022. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk a vőlegényem szülei már nem élnek, nekem apukám lesz ott, anyukám nem él már.

Mi öten fogunk így pezsgőzni: az anyakönyvvezető, mi ketten és a két tanú.

2022. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szülőköszöntés. A férjem édesanyja nincs már köztünk, az én szüleim pedig külföldön élnek nagyon messze, a covid intézkedések miatt nem tudtak haza utazni. Lehetett volna, hogy ő az apukáját köszönti, én pedig a nagymamámat, de nem akartam hogy az anyukája miatt sebek tépődjenek fel. Enélkül is nagyon megható, csodálatos volt az esküvőnk. Pezsgőzni pedig az ifjú pár, az anyakönyvvezető és a 2 tanu szokott. Barátnőm, húgom és a mi esküvőnkön is így volt.
2022. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül úgy beszéltük meg, hogy mi ketten, a 2 tanú és az anyakönyvvezető iszik pezsgőt. 😊
2022. máj. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!