Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kerülhető el a családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhető el a családi balhé egy esküvőn?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint az esküvő a kegrosdzabbat hozza ki az emberekből. A tesóméknál is volt bőven feszültség, de azért nem volt olyan vészes.


Viszont eltűnődöm, hogy az én esküvőmön ilyet sem szeretnék.

Szerintem ez részben kikuszobolheto, ha nincs nagy felhajtás. A tesóméknak hagyományos esküvője volt lagzical meg mindennel, kB 80 vendég volt meghívva.


Én egy kB 30 fős esküvőt szeretnék lagzi nélkül. Páromnak van egy mesés kis birtoka, amit fejlesztünk. Ott képzelem el amolyan kerti esküvőként. Biztos nem lenne egész napos felhajtás, se zenekar, se semmi hasonló. Legfeljebb a zenész ismerőseinket kérnénk fel, hogy játsszanak egy órát. Lenne egy egyszerű vacsi (állatokat tenyesztunk, van zöldséges, gyümölcsös stb.) és este 10-kor mindenki vissza lenne küldve a szallasara. Nem lenne esély a nagy lerészegedesre. Másnap max egy közös reggeli és ennyi. Tényleg semmi felhajtás nem lenne, se szokások, amiket elő kell készíteni, vagy fix menetrend.

Szerintetek így elkwrülhető a sok feszültség?


2022. máj. 4. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A balhés vendégek este 10-ig bőven le tudnak részegedni és pont abból lenne a balhé, hogy mi az, hogy haza kell menni? Ilyenkoooooor?

A balhé nélküli esküvőt balhémentes vendégekkel lehet elkerülni 😁

2022. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, nem a balhémentest lehet úgy elkerülni, hanem a balhést. Késő van.😕
2022. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen balhé lehet egy esküvőn? Én voltam egy páron, de inkább unalmas mint balhés
2022. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mese, biztonsági őröket kell felkérni, hogy vigyázzanak a rendre.

Nem olyan nagy gáz az, Lölőék esküvőjén is biztos volt pár.

2022. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a bahe alatt nem csak a lerészegedesre gondolták, hanem hogy ilyenkor mindenkinek megvan az elképzelése, h9gy mit hogyan kellene. És megy a sértődés, ha valami nem úgy alakul.
2022. máj. 5. 06:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, de egyrészt részeg ember nagyobb eséllyel balhézik, másrészt nem értem, korábban miért ne lenne elképzelésük arról, mit hogyan akarnak? Vagy szerinted mindenkinek egyezik az elképzelése a tiéddel? Nem hiszem. Az meg vérmérséklet függvénye, hogy valaki tudomásodra hozza-e, ha nem tetszik valami, nem időpont függő.

#1

2022. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Sosem láttam sértődést. Fura rokonaid ismerőseid vannak
2022. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt lagzink, hajnali 5kor még több vendég is ott táncolt, és bizony részegek voltak ők is, mi is, de balhé egyáltalán nem volt. Meg feszültség sem. Az embereken múlik, nem azon, hogy mit és hogy szervezel. Na meg, az esküvőt akárhogy is találod ki, mindig lesz valaki, aki beleszól és másképp gondolná és megsértődne. Pl az elképzelésednek megfelelően biztos lennéenk sokan, akik kiakadnának, hogy nincs rendes lagzi. Hogy hazaküldöd őket este 10-kor. Hogy nincs menyasszonytánc vagy torta vagy éjféli keringő vagy akármi. A maradibbaknak hiányozna a menyasszony kikérése vagy a vőfély is. Másnak meg az lenne a baja, ha ezek mind meglennének. Nem tudsz mindenkinek kedvezni. Szervezd úgy az esküvőt, ahogy nektek tetszik, és már a szervezés alatt mondd el mindenkinek, hogy mire számíthatnak, így akkor előre kipufogják magukat és utólag nem lesz sértődés meg balhézás.
2022. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Haha, én egyszerűen basztam meghívni azt, aki nem tud viselkedni az én nagy napomon. :D Nehogy már a farok csóválja a kutyát és nekem kelljen emberek közé állni, baxxa meg
2022. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tulajdonképpen mindenképp rajtatok múlik, maximum közvetetten.


Akiről tudom, hogy potenciálisan problémás, azt a balhét lehet, hogy jobb már az esküvőn kívül letudni. Nekem pl a haveri társaságom elég kemény tud lenni, így velük már eleve leültem külön megbeszélni mit lehet. Az egyikkel külön megbeszéltem, hogy ha megint pucérra vetkőzik, hívok egy taxit és hazaküldöm :D. Akivel meg egyáltalán nincs meg a bizalom, talán jobb meg sem hívni.


Hogy mit szeretnétek, jobb már az elején transzparensen tartani, és akkor nincs csalódás a helyszínen. Ez különösen igaz a vendégeknek megszokottól eltérő dolgokra. Pl ha birkapörkölt helyett ti hollandi mártásos spárgaragut szolgáltattok fel főételnek, azzal nincs gond, de azért jó ha előre tudják, mert akkor nem ott éri őket a sokk. Ha valaki meg ezen puffog, van ideje el sem jönni.


Ha a lagzin mégis kialakul valami, akkor azzal már ne ti foglalkozzatok. Azért van a vőfély/ceremóniamester, a tanúk, a szülők és a személyzet, hogy ezeket rendezzék. A ti dolgotok ott az, hogy jól érezzétek magatokat, mert a buli is körülöttetek forog.


Van még a tipikus szervezés körüli feszkó, amikor mindenki beleszól, milyen is a korrekt lagzi. Ez is kezelhető, de ez összetettebb sztori. Nyilván van az a módja, hogy kifizetitek magatoknak, és innentől senkinek nincs joga belepofázni, de azért akadnak szofisztikáltabb eszközök is.


Ééés összességében nem kell ezt amúgy ennyire komolyan venni. Végső soron ez egy ünnep, szóval nem szabad gyászosan ráfeszülni.

2022. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!