Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után megtartottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után megtartottátok vagy eladtátok a menyasszonyi ruhátokat?

Figyelt kérdés
Nyilván arra gondolok aki nem kölcsönözte. Aki eladta, később nem bánta meg?
2022. máj. 20. 08:07
A kérdező szavazást indított:
Eladtam
Megtartottam
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eladásra szántam, de még mindig nem vették meg, pedig szép, és nem drága... 4 éve volt az esküvőnk.
2022. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éves esküdtünk, varrattam. Aztán kitisztíttattam, és ruhazsákban lóg a szekrényben, de úgy nagyon őszintén nem is tettem rá lépéseket, hogy eladjam. Az a baj, hogy a helyet foglalja, de le kéne fényképezni, hirdetni, majd....valamikor...
2022. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam, hátha valakinek később kéne - akár pénzhiány miatt vagy mert valami rokonnak (ha pl. lesz lányom) tetszene az ötlet hogy ezt vegye fel, esetleg "valami kölcsön" egy ismerősnek, vagy nekem az arany/ezüst/stb. lakodalmamra. Keringő ruhának sem rossz bár nem teljesen fehér... Szóval van azért sok lehetőség, ami miatt "jó lesz az még valamire"-alapon megtartottam. Addig persze ott csücsül a ruhazsákban és foglalja a helyet, ami nem ideális, szóval megértem ha valaki eladja.
2022. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meghirdettem az enyém. Egy egyszerü kis ruha volt, 60 fős polgári esküvő+vacsi de soha nem szerettem volna tipikus menyasszonyi ruhát.

Mikor a férjem meglátta a hirdetést azt mondta kifizeti csak ne adjam el 😀

Ő jobban ragaszkodik a tárgyi emlékekhez mint én.

2022. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éve mentem férjhez, el akartam adni, de jött a covid, mire épp jött volna valaki próbálni, utána meg ugye nagyon esküvők se voltak. Szóval áll a szekrényben.
2022. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Varrattam, és még megvan. Arra gondoltam, hogy lehet keringő ruha is a lányomnak majd valamikor (ha lesz lányom, és ha lesz akkor még szalagavató). Vagy valaki jó ismerős lányának.
2022. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én megtartottam, és idén hordani is fogom, mert egy kicsit elegánsabb nyári ruha amit egy random oldalról rendeltem.
2022. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak béreltem. Nem akartam megvenni, pomtosan ezért. Az eladással nem akartam szerencsétlenkedni, de megtartani sem akartam, mert csak porosodna, f9glalná a hekyet
2022. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Én majd ha férjhez megyek mindenképpen meg szeretném tartani emlékbe.


Számomra a legdurvább emlék, mikor a menyasszony már a lagziban árulta a menyasszonyi ruháját, ami még rajta volt és egyedileg varratta 😂

2022. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Potom összegért varrattam a ruhámat, egyszerű, könnyű és sima fehér. Megtartom és már a lányom is mondja, nézegeti, hogy azt szeretné majd felvenni. Nekem nincs útban, kevés helyet foglal, és őszintén szólva azért is ragaszkodom hozzá, mert ezen kívül csak a kerámia tortadísz maradt meg az esküvőről. Jelenleg 10e alatti áron tudnám továbbadni, ennyiért meg inkább maradjon családon belül.
2022. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!