Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után megtartottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után megtartottátok vagy eladtátok a menyasszonyi ruhátokat?

Figyelt kérdés
Nyilván arra gondolok aki nem kölcsönözte. Aki eladta, később nem bánta meg?
2022. máj. 20. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éve volt az esküvőnk, eszembe sem jutna eladni a ruhámat. Gyönyörű emlék, és minden évfordulón elővesszük, nosztalgiázunk...
2022. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy tök sima lila nyári ruhában voltam, nagyon szép, néha viselem is.
2022. máj. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Eladtam, egy ideig meg akartam tartani, esetleg átalakíttatni, de aztán rájöttem hogy nem fog menni, és csak a helyet foglalta a kis lakásban 2.5 évig.

Kb 5 hónapot hirdettem, eredeti ár 1/3-áért ment el végül (designer de nem a legdrágább fajta), örültem mint a fene, megnyugvás volt. Az esküvői képeink többet érnek nekem, na meg nem szeretem a haszontalan tárgyakat halmozni itthon.

2022. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A feleségemét el akartuk adni, de nem jelentkezett senki. Azaz egy illető igen, de az a tipikus nigériai csalás lett volna.


Kár, hogy nincs ilyesmire kimondott fórum, ahol meg lehetne hirdetni. Eladónak-hirdetőnek is jobb lenne.

2022. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én eladtam. Anno 120 ezerért varrattam 5 éve, mert bérelni is lett volna simán ennyi, sőt több (csipkés, vintage jellegű ruha volt), egy ideig lógott a szekrényben, aztán 30 ezerért eladtam végül, hamar elvitték.


Persze, hirdethettem volna dupla ennyiért, de eladni akartam, nem tartogatni a szekrényben :D

2022. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!