Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én érzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy manapság ciki a kis esküvő?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz az esküvőnk.

Mindenhol azt nyomatják, illetve sok ismerősnél látom, hogy az esküvő média esemény. A fotósok, eskűvőszervezők is ezt sugározzák. Lassan egy esküvő alapkelléke a videós csapat, puccos fotós, hatalmas lagzi, ceremóniamester, dekor az étteremben és a szertartáson, dj, feldíszített autók, avagy hintó, nagyon drága menyasszonyi ruha, dress code-os kiöltözés, többszáz fős násznép, sminkes, fodrász stb. A menyasszonyok kb átalakulási lázban vesznek részt az az 1 nap miatt. Meg 4-5 milliót ki is adnak egy napra.


Nekünk csak egy kicsi 20 fős esküvőnk lesz. Nem lesz ceremóniamester, sem lagzi. Csak egy vacsora egy jobb étteremben. Nem lesz díszítés, videós, egyéb. Egy fotósunk lesz, nekem sminkesem, a hajamat a nővérem csinálja. Egyedüli, amin puccoltam, az a ruha, mert úgy voltam vele ha férjhez megyek, legalább a ruhám legyen olyan, amilyet megálmodtam. Ezeken kívül, a fentebb felsoroltak közül semmink sem lesz...

Úgy érzem, hogy így nekem nem lesz olyan emlékezetes a nagy napom, hogy kimaradok a csillogásból, a “menyasszonyságból”. Pedig tudom, hogy a kettőnk kapcsolata a fontos és az az egy nap, még ha csili-vili is, nagyon hamar elszáll.

Elhalasztani nem fogjuk, mert nem biztos, hogy valaha rá tudnánk szánni milliókat. Így is elég sok pénzünk rámegy. A nászút is a horvát tengerpartra lesz. Gyönyörű és örülök, hogy mehetek, mégis telenyomják a fiatal nők agyát azzal, hogy a fehérhomokos, kék vizes, pálmafás tengerpart a valami.


Szóval, egy szolid, családi, vacsorás esküvőnk lesz...

Lagzit azért sem tartunk, mert egyikünknek sincs sok barátja, én konkrétan 1 barátnőt és a párját hívom meg. A család többsége meg vagy kisgyerekes szülő, vagy idős.


26/nő


2022. máj. 20. 19:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Inkább az a gáz hogy elverik a milliókat a "semmire" hogy jaj nekünk sok pénzünk van, közbe meg anyu meg apu fizeti. Legyen olyan amilyet ti akartok!

Nekünk is csak 15 fő volt velünk együtt, és jól éreztük magunkat😊

2022. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is jövő hónapban lesz az esküvőnk (június 25), mi is a két kezünkkel szedtük össze a pénzt, nem nagyszülőktől/szülőktől. 1 évig spóroltunk rá kő keményen.

Sok pénzt meg tudtuk takarítani azzal, hogy anyukám készítette a meghívókat, ültetőkàrtyàkat és vőlegényem szerkesztette meg a menü/ital lap kártyát. Nem tűnik nagy dolognak, de iszonyatosan áruk van ezeknek is. Nálunk 55 fő lesz és kb 1,5 millióba fogunk megállni.

Nekem egyébként fontos volt az, hogy tényleg olyanok legyenek ott a lagzin akikkel tartjuk a kapcsolatot, nem kell Kati néni barátnője, testvére stb.

Nekünk csak polgári szertartás lesz és utána étteremben vacsi/lagzi. Nekünk is csak fotós lesz, nem lesz videós.

Szerencsére találtunk szintetizátorost és trombitàst jó áron. Vőfély szintén nem lesz :D

Szerintem ne bànd, hogy kis esküvőd lesz, szerintem sokkal meghittebb és elegánsabb, mint egy hatalmas rongyràzós lakodalom.

A mai árak pedig a csillagos egekben vannak, okosan kell csinálni.

Esetleg jövőre csináltok egy nagy lagzit, ha ennyire vágysz rá, azért lehet 1 év alatt spórolgatni. :)

2022. máj. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, megvolt már az esküvő? Elmeséled, hogy sikerült?


#22 Te is megírod majd? :)

2022. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, nagyon szépre sikeredett. Így is a saját nagy napomnak éreztem.

A fotózásról is megkaptuk a még nyers képeket és azok is fantasztikusak, nagyon szép rajta a ruhám és a sminkem is. Hú, jobbak mint gondoltam.

Az esküvő rendben, de szerényen lezajlott. Mindenesetre így is élveztük, nagyon finom volt a vacsi, volt A és B menünk. Igaz, nem buliztunk, de szerintem így is emlékezetes marad. Volt pár megcsodálom így is az utcákon. :D

A férjem pedig elsírta magát amikor meglátott fehérben, sőt még a ceremónia közben is egyszer.

Jövő héten megyünk nászútra. :)

2022. jún. 16. 16:42
 25/25 A kérdező kommentje:
Remélem onnan már hárman jövünk haza. :)
2022. jún. 16. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!