Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgárihoz is kell a gyűrű?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárihoz is kell a gyűrű? Mármint az kötelező elem, vagy elhagyhatjuk a gyűrűhúzást? Elég ha majd a templomihoz, nyáron lesz gyűrű? Nincs egy hónapunk sem, és nem találtuk meg az igazit.

Figyelt kérdés
Ha kell nem gáz ha veszünk 3000ft valami bizsut, ezüstött, úgysem azt viselnénk, mert ha megtaláljuk az álompárt, akkor azt viselnénk.
2010. szept. 18. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Igen kell.
2010. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kell, de lehet csináltatni is...

itt egy link, és két héten belül a kezeteken lehet:


[link]


Ja! és egy párról van szó, szerintem ennyiért megéri..

2010. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Polgárihoz nem kötelező. Anyakönyvezető mondta.
2010. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy pontos elképzelés sincs...

Szépek szépek, de nem az igazik, így nincs mit csináltatni sem... Mert ha lenne, egy képünk legalább, hogy így néz ki, akkor lenne mivel felkeresni ékszerészt, na ilyet kérünk, de nincs.

2010. szept. 18. 10:04
 5/19 anonim ***** válasza:

csak egy kósza ötlet..:)

egy gyűrűt különlegessé tud tenni, ha egymás nevét (vezetéknévvel együtt, kívülről) bele gravíroztatjátok.

persze a ti döntésetek, ha a bizsut hordanátok addig amíg nem találtok megfelelőt...

2010. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha már gyűrű, akkor vagy végig viseljük, vagy nem. Azért feleslegesen gravírozgatnánk bármilyen gyűrűt, hogy esetleg egy hétre rá dobozban kalódjon tovább.

Ha nem esküvő lenne, csak valami évforduló, nagyon jó ötlet lenne, a neves gyűrű.


Amúgy a bizsu azért fogalmazódott meg bennem, mert ezüstöt szeretnénk, jártuk/tam az ékszerboltokat, és amit ezüst karikagyűrű címen árusítanak... annyira bizsu hatásuk van, "szépek", de azért megmondják, hogy na ez is smucig volt, persze árban nagyon jók, mert ami még azt mondom elfogadhatóan nézet ki, az is 1700/db volt. És a legrosszabb, hogy ezt rendelik tömegben, nincs választék, ugye darabra elviszik, nincs méret, rendelni nem lehet, csak ha kifogytak töltik fel...

2010. szept. 18. 10:27
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ha már gyűrű, akkor vagy végig viseljük, vagy nem. Azért feleslegesen gravírozgatnánk bármilyen gyűrűt, hogy esetleg egy hétre rá dobozban kalódjon tovább."



értem. ebben az esetben nem muszáj bizsut sem venni, elég ha kölcsönkéred valakitől arra a fél órára... (volt már így ismerősöm)

2010. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Arra van saját, amit hordunk, és mi vagyunk, csak nem egyformák.


Megismerkedésünkkor vettük "egymásnak" őket, azt választottuk, amelyik "hívott" minket, forgóbetétes ezüst gyűrűk, nekem fonott, a páromnak indás

2010. szept. 18. 10:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem fontos,hogy az esküvőmön a saját gyűrűmet húzzák az ujjamra,nem bizsut és nem kölcsönkértet.Ez a lagzi egyik legszebb része.MIért nem akkor esküsztök ha már megvan a végleges gyűrű?
2010. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mert most jön a csemeténk... És ha már amúgy is esküdnénk, akkor ezt letudjuk, és terhesen nem igazán van ingerenciám nagy banzájt csinálni. És nekem per pill a 15fős szűk család is nagy banzáj 30percig...


Szóval ezért két részletes az esküvőnk.

Amúgy a másik ami miatt nem töröm magam a gyűrű miatt, hogy bedagad a kezem... Most úgy hogyan próbáljak, ha a méretem kettővel is nagyobb akár...

2010. szept. 18. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!