Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek hogy zajlott az esküvője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy zajlott az esküvője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek milyen volt az esküvő? Hol volt? Hogy érezte magát? Milyen volt?

Érdekel minden ezzel kapcsolatban. A miénk még nem most lesz,de szeretek álmodozni


2022. máj. 25. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 50 fő voltunk, kisvárosi vendéglő félig zárt teraszán - nagy parkos területtel, játszótérrel, még szerencse, mert pénteken 32 fok volt.


Szuper jól éreztük magunkat, a vendégek is. Minden úgy sikerült, ahogy szerettük volna. Szép emlék lesz.

2022. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt, a Balaton északi partján, egy picike faluban tartottuk.

Ott van egy major, onnan béreltünk lovakat, szekereket. Elől ment 3 szekéren a násznép (41 fő) mi a férjemmel pedig lóháton kísértük őket egy erdő közepébe egy kolostor romhoz.

Maga a szertartás a rom belsejében zajlott, utána volt egy kis fotózkódás, az erdőben, majd vissza lovagoltunk a faluba a szállásunkra és onnan sétáltunk el a falu szélén levő csárdához.


Ahhoz képest, hogy májusban jegyzett el a férjem, augusztusra össze is hoztuk az esküvőt. Nem baba miatt siettünk, csak nem akartuk húzni a jegyességet és legnagyobb meglepetésünkre mindent elintéztünk 3 hónap alatt. Pedig a rom környékére engedélyt kellett kérni két hivataltól, mert természetvédelmi területen volt, ezzel nem számoltunk pl, de 1 hónap alatt megkaptuk az engedélyt, szállásokat is találtunk a vendégeknek, ami szintén mázli volt, az idő is jó volt és az esküvő előtt 4 nappal a ruhám is megjött, amit valami oldalról rendeltem, a férjem az indulás előtti napon ment el egy jelmezkölcsönzőbe a mellényért amit előző este nézett ki :D


A dekorációkat, szülő köszöntő ajándékokat és a vendégeknek szánt ajándékokat is én készítettem.


De végig úgy voltam az egész szervezéssel, hogy ha valami félre megy nem érdekel, mindig van másik lehetőség amin el lehet indulni.

Nagyon élveztük azt a 3 hónapot :)


Minden jól is sikerült, kivéve a nászút közepét, amikor is Horvátországban egy kétsávos úton elénk ugrott egy szarvas :( még mindig előttem a kép ahogy rohan, csattan, pörög, puffan majd rángatózik :(

2022. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kéttanús esküvőnk volt, barátnőm és a férje voltak a tanúk. Rajtuk kívül csak az anyakönyvvezető volt ott.

N

2022. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó olvasni a szépeket, jöhet még :)

Sok boldogságot nektek!

2022. máj. 25. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk a templomi volt a fontosabb, azután volt a lagzi is.

Pénteken 2 tanúval aláírtuk a papírokat az önkormányzatnál, sima kis nyári ruha, a férjemnek farmer+fehér ing, kb 10 perc volt az egész. Utána négyen elmentünk kajálni.

Másnap volt a templomi, oda jöttek kb 100-an, majd 80 fővel átmentünk az étterembe. Nem volt nagy dajdaj, pár játék és egy finom vacsi, halk zenével. A mi személyiségünket tükrözte, imádtuk. 😊

22 év eltelt, semmit sem csinálnék másként.

2022. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!