Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megházasodnál most ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megházasodnál most ahogy tudod, hogy jön a baba vagy inkább majd szülés után?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb ezt szülés elött elintézni. Utána már ott a baba és macerásabb, időd sem lesz rá.
2022. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt. Egyrészt mert ezzel rendeződik a családi jogallas is(persze apai elismerot is lehet tenni, de egy házasság mégiscsak más). Gyerek után már sem időm, sem kedvem nem lenne szervezni, a pénzről nem is beszélve. Persze sokakat tudok, akik gyerek után szervezték.
2022. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi úgy döntöttünk, hogy összeházasodtunk. Nem volt nagy szám, egy egyszerű polgári esküvő a szűk családi körrel, barátokkal. 24 hetes voltam, amikor az oltár elé álltam. Így a babának nem kell apasági nyilatkozat, azonnal a nevére kerül és valóban nem kell a baba mellett erre is készülni. Nekem ez így tökéletes volt.
2022. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Szóval ott már tartotok, hogy legyen gyerek, de a házasságnál még nem?! Szerintem csak azért, mert lesz gyereketek, ne házasodjatok.


Házasodni akkor szoktak, amikor mindkét fél készen áll a hosszútávú elköteleződésre. Ti még ezek szerint nem álltok készen.

2022. jún. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát vagy a szülés előtt mennék férjhez, vagy mikor a baba már nagyobb és már igazából nem is baba, minimum 3-4 éves, mert addig szerintem nem is lehetne normálisan esküvőt tartani (mármint persze, be lehet menni az anyakönyvvezetőhöz és utána szűk körben egy vacsora valahol, de én pl a 2 évesemmel ha lehet, inkább nem megyek étterembe, nem egy nagy élmény, és akármennyire is jóban van a családdal, igazából csak velem akar lenni folyton, szóval nem igazán tudnám élvezni a saját esküvőm, mert az asztalok közt rohangálhatnék a kicsivel ahelyett, hogy ünnepelnék, korábban meg ez rosszabb volt, most legalább már le lehet így foglalni). Szóval nem annyira ideális ugyan terhesen esküvőzni, de őszintén szólva, még mindig ezt választanám.
2022. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
B-a-b-a-v-á-r-ó
2022. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Mi már szerveztük az esküvőt, amikor elkezdtük a baba tervezést, orvosi támogatás mellett. Azt mondta, hogy jó ideig nem fog összejönni, ezért nyugodtan éljük az életünket és fél év múlva megnéz. Ehhez képest nagyon gyorsan összejött a baba, félidős terhes voltam a kitűzött időpontra. Jó volt a nap, a buli, de aztán szülés után 5 hónapig szenvedtem, mert utókezelésekre kellett járnom a komplikációk okozta fertőzés miatt. Gyakorlatilag képtelen lettem volna esküvővel foglalkozni, még gondolatban sem volt hozzá erőm.

A tapasztaltak alapján csinálnám, amíg biztosan tudom, nem várnék a szülésig vele.

2022. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Mi a baba születése előtt a párom elhúzódó válópere miatt nem tudunk. De én amúgy sem szeretnék pocakos esküvőt, mindketten nagy bulizós esküvőt szeretnénk. Erre a gyerek mellett nagyobb esélyt láttunk, mint 5-6 hónapos terhesen.

Amúgy nekünk is úgy volt, hogy eü okokból nehezen jön majd össze, 2. hónapban sikerült.

2022. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
A bubuváró hitelt csak házaspárok vehetik fel és még a gyerek születése előtt van értelme felvenni.
2022. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Mindkettő szánalmas, de ha választani kell, inkább szülés előtt.
2022. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!