Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két kérdés? 1:Férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kérdés? 1:Férfiaknak öltöny vagy szmoking legyen? Fekete vagy fehér (az ara piros fehérben lesz)? 2:Női név mi legyen az esküvő után? Lent

Figyelt kérdés

1: azt veszi fel, amelyiket mondom, én szervezem, mondom mit csináljon, nem akar még ebbe sem belefolyni, mármint az ő ruhájának a kiválasztásába, megmondom hová megyünk, ráadom, jó tetszik jön velünk, egy szava sincs hozzá, jó ha nagyon randát akarnék azért szólna, vagy ha röhejes lenne, de ezt rám hagyja, majd a végeredményt akarja, addig szervezkedhetek. Ja és nem papucs, egyszerűen utál vásárolni és nagyobb dolgokat szervezni, mert mindig vmit elszúr...


2:Szeretném felvenni a párom nevét, két verzió tetszik, de, melyik a jobb.

Kis Pista és Nagy Julcsa: Kisné Nagy Julcsa vagy a Kis-Nagy Julcsa?

Igazából a Kis-Nagy szép lenne, de nem fura, hogy nekem két vezetéknevem is lesz ilyen formában? Mert a párom marad Kis Pista, furcsán néz ki, olyan mintha egy idegen lennék így, nem??? Vélemény róla? Ki hogyan venné fel a nevet?


2010. szept. 19. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisné Nagy Julcsa:) Bár ez hangzáson is múlik..
2010. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Kis-Nagy párosításnak csak akkor van értelme, ha azt a férj is felveszi. Azaz ő Kis-Nagy Pista lesz. Egyébként csak a Kisné Nagy Julcsának van értelme.
2010. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
férfi: fekete öltöny meg öltönyzsebbe az ara csokorjában lévő virággal megegyező virág sztem-
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szmokingból és öltönyből is mindkettő baromi jól nézne ki sztem. Én fehér-párti vagyok, de a fekete is remek választás. Tudom, hogy a párod rád hagyja, de azért egyszer még kérdezz rá, legalább a színre.

Én nem venném fel a férjem nevét. A másik kettő közül meg válaszd azt, aminek a hangzása jobban tetszik, végül is ugyanazt "jelentik", csak a -nés verzió kicsit erősebben/nyilvánvalóbban mutatja, hogy hozzá tartozol.

2010. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos, hogy akar a vőlegény ekkora felhajtást az esküvő körül? bocsi, nem bántani akarlak. De ha ennyire kivonul az egészből... nem lehet, hogy csak eltűri, mert tudja, hoyg neked fontos?

Engem mérhetetlenül zavart volna, ha a párom így reagál és mindent rám hagy. nagyon elkedvtelenített volna.

2010. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: eddig mindig mikor készült valamire, és lelkesen csinálta abból katasztrófa sikerült...

Szóval ő ezért nem szervezkedik, mert annyira jót akar csinálni, hogy a végén armagedon lesz...

Ezért nem csinálja. Úgy van vele, ehhez nem ért, irányítsam, és ő csinálja, persze kikérem a véleményét, néha válaszol is... Viszont a végét, magát az esküvőt várja...

2010. szept. 19. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor jó :) jah, és gratula nektek :)
2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Kisné Nagy Julcsa nevet vettem fel. Mégpedig amiatt, mert ezt könnyebb rövidíteni. Ugyanis mikor gondolkoztam, hogy ,melyikkel hogy hangzik majd a bemutatkozás, milyen lesz aláírni, rájöttem, hogy sok esetben túl hosszú lenne a - -es verzió. Pedig először azt akartam.
2010. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, Kisné Nagy Julcsa..szerintem fehér öltöny, piros nyakkendő és piros díszzsepi..nálunk nagyon bejött..az én ruhám tűzpiros volt piros fátyollal és nagyon jól nézett ki a páromon a fehér öltöny.
2010. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!