Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan fizettétek vagy fizetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizettétek vagy fizetnétek a költségeket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a párodnak nagyon nagy a családja, rokonsága, így az ő részéről körülbelül 80 fővel többen jönnek a lagziba. Ilyenkor, hogy szokás/illik fizetni a fogyasztásos részt? Fele-fele?

2022. jún. 19. 22:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
Vigyázz kérdező, mert a gazdasági egységező válaszolónak előbb-utóbb felrobban a feje a dühtől. 😃
2022. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

11 en egyedül a 8-as valaszt írtam, és nekem aztán nem robban fel a fejem csak csodálkozom ezen a szituáción, mert mi igaz lagzit nem csináltunk, de a férjemmel soha semmit nem felezgetunk vagy tartunk így számon mióta együtt élünk.

Pl nemrég volt a gyerekünk kereszteloje, most ott újra le kellett volna osztanom a költségeket az ebédnél rokonság szerint?

Vagy ha a férjem jár a drágább kocsival akkor neki ennyivel kevesebbet szabad mondjuk tankolnia?

Egyszerűen számomra a férjem az, akivel nincs osztozas, mert közös van csak, és azt hittem ez mindenhol így van.

2022. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
22%
11. Mi a baj? Én még nem hallottam olyanról hogy mindenki a saját rokonát fizeti. Ezt írtam le. Persze higy azt csinálnak amit akarnak. Ha nem akarják akkor vacsora sem lesz és nem kell fizetni a vendeglatasra. Ha akarnak papucsban is összehazasodhatnak. Senki se mondta még neki hogy mit csináljon. Csak válaszolunk a kérdésre.
2022. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
4%
#12 Kit érdekel az élettörténeted? 😃 Ritka idegesítő ember lehetsz a való életben ezzel a stílussal, hogy így rámászol másokra és a saját akaratodat ilyen görcsösen erőlteted...
2022. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

14 hát van akit érdekel, van akit nem örökös tetszést nem tudok aratni.

Nem tom én nem veszem ennyire komolyan ezt az oldalt, gorgess te is tovább ha valamelyik válasz nem izgat 🤷

2022. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszem illik a házassági szerződést kiegészíteni az esküvő költségrendezésével;)

Tiszta sor az, hogy aki meghív valakit, az fizet?

No, ez meg is lett válaszolva;)


Ő fizeti 80 ember költségét, te meg 20 emberét az egyszerűség kedvéért és rájön párod, hogy Bözsi nénit nem is kedveli annyira:DDD

2022. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kulon kasszán vagyunk

Én részemről volt több vendég

Férjem többet fizetett az eskuvobol mint én kb 2/3 részt ő lévén lényegesen jobban keres

Kapott nászajándék borítékok közös majd a leendő házunk onerejebe megy

2022. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
17. Külön kasszán vagy akkor mindegy ki keres többet. Ezért furcsa hogy a férjed fizet többet a lakasba. Mert a külön kassza lényege hogy anyagilag független legyen az ember. Pláne ha jobban keres a másik akkor ne legyen vita a pénzen. Persze az ő döntése ha többet fizet csak így egy kicsit egyoldalú.
2022. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%

Én sem értem, miről beszélsz, a 6-osnak igaza van, a házasság vagyonközösség, abban már nincs olyan, hogy én pénzem-te pénzed. Akkor sem, ha eljátsszátok, attól függetlenül jogilag csak közös pénzetek van, de nem tudom, amúgy mi értelme egyáltalán összeházasodni, ha még az esküvői vendégeken is filléreskedtek, ki fizesse?


Nagyon gáz.

2022. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19. Igen ez is igaz, valaskor fekezodik amit utána keresnek, úgyhogy tok mindegy ki mit fizet, kivéve ha házassági szerződés van.
2022. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!