Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan fizettétek vagy fizetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizettétek vagy fizetnétek a költségeket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a párodnak nagyon nagy a családja, rokonsága, így az ő részéről körülbelül 80 fővel többen jönnek a lagziba. Ilyenkor, hogy szokás/illik fizetni a fogyasztásos részt? Fele-fele?

2022. jún. 19. 22:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

Mi azon szerencsések közé tartozunk, ahol a szülők ragaszkodtak hozzá, hogy ők fizessék az esküvőnket és így engedjenek minket a közös útunkra (ahogy majd mi is fogjuk a gyermekeinknél).


Nálunk úgy oldották meg, hogy az általános költségeket pontosan elfelezték (fényképész, torta, kitűző, stb.), amit pedig az étterem per/fő-ben kért el, a menü, ott mindenki a saját meghívottjainak a menüjét finanszírozta (nálunk is aránytalan volt, hogy melyik oldal hány főt szeretne meghívni) - és így volt egyensúlyban a dolog. Emellett a ruhát is külön oldottuk meg, a férjem az édesapjától kapta a vőlegény öltönyét, én pedig az én édesapámtól a menyasszonyi ruhámat.

2022. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem a lakásba fizet többet a férjem mindent felesbe fizetünk

Az esküvő koltsegeibol állt többet

A leendő hazunkra fordítjuk a naszajandekot ami közös

2022. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Itt most az a kérdés, hogy egymás között hogy osszátok fel a költségeket előre, ha külön kasszán vagytok? Ebben az esetben úgy illik, hogy az fizet többet, akinek az oldaláról több jön, aztán jobb esetben visszajön a nagy része vagy az egész.
2022. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#18 Most éppen abba szólsz bele, hogy random válaszoló meg a férje mennyit adnak bele a lakásra szánt pénzbe :D Semmit nem tudsz róluk, de már osztod őket, nagyon gáz
2022. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23 vagyok: most nézem, mit válaszoltam... annyit hozzátennék, hogy ez csak a kajára meg azokra a dolgokra vonatkozik árban, amire hatással van a meghívottak száma (pl. kaja, ill. terembérlet, ha nagyobb helyett csak a plusz fők miatt kell hívni), fotós, alap dekor, zenekar az inkább felesben. Legalábbis sztem.
2022. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A mindennapi életünket felesben fizetjuk

Az eskuvobe a férjem többet adott pedig nekem nagyobb a rokonság

Így beszéltük meg és így lett

2022. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam az ok a jövedelem különbség

Nyilván részemről ennyivel több naszajandekot is kaptunk ami közös De nem a nyereszkedes volt az alapgondolat

2022. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!