Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vihetjük mi a dekorációt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vihetjük mi a dekorációt és plusz kaját?

Figyelt kérdés

Az esküvőnkre szeretném a dekorációt én vinni, h minden olyan legyen, ahogy terveztük. Ez egyébként is így szokás vagy h kell ezt elképzelni? Kiválasztjuk a helyszínt es kapunk egy helyet amivel aztán "azt csinálunk amit akarunk"? Dekor szempontból kérdezem.


Illetve a rágcsát, sütit is vihetjük mi?


Szeretném minél inkább úgymond házilag megoldani, dekor, rágcsa téren és mi vinnénk mindent a főételen kívül, ezt lehet?


2022. jún. 23. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg kell beszéld az étteremmel ahova mentek. Mindig vannak lehetőségek, de nagy dekorátrendezősdit ne várj.

Ha pedig sok igényetek van ilyen téren, érdemes egy esküvőszervezőt felbérelni aki talál nektek olyan helyszínt ahol a legjobban ki tudjátok magatokat élni.

2022. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és vmi külső, sátras helyszín lenne, igazából nekem egy üres sátor és asztalok kellenek, mindent fel tudnék díszíteni. :)
2022. jún. 23. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Vendéglőbe is mehet saját dekor és szokták engedni a pogácsát, sütit, persze, de kell egyeztetni.

Ha sátorban szeretnéd, akkor meg mi a kérdés?

2022. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ hol lesz a lagzi. Egy étterem nem nagyon fog beengedni külsős kaját.

A sátras helyekhez nem értek, de ha találtok helyszínt nagy udvarral ami nektek tetszik, akkor béreltek oda sátrat meg asztalokat, aztán vihettek mindent ti.

2022. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Pogit, sütit beengedik. Sőt, italt is, ha a korlátlan italfogyasztás csomagot rendelik. Ha fogyasztás alapú, akkor nem.
2022. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban nem értek egyet az előttem szólókkal, hogy kifejezetten sok esküvői helyszínnek van megállapodása egy-egy dekoros céggel, hogy náluk csak ők dekorálhatnak és ez sokszor azt is jelenti, hogy nem csak hogy konkurens céget nem vihetsz be, hanem neked kötelező igénybe venni a szolgáltatásaikat. Az én esküvőmön így volt - szívesen megcsináltam volna magam, de erre nem volt lehetőség. (Később amúgy kiderült hogy ennek az volt az oka, hogy korábban másik dekoros tönkretett valami szép faragott boltozatot azzal, hogy szögeket ütött bele hogy ráakaszthasson valamit - ezt csak azért írom le, hogy lásd, hogy ez nem feltétlenül az anyagi vonzat miatt van) A lényeg, hogy ennek mindig utána kell kérdezni.

Viszont hogy őszinte legyek, én úgy látom, hogy mivel ennyi minden magad akarsz hozni, akkor lehet hogy jobb az éttermet is kihagyni a kérdésből ha eleve sátrat akarsz. Szóval a te esetedben érdemes lehet átgondolni, hogy te magad bérelj sátrat, székeket, az ételt meg cateringesekkel hozatod.

2022. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az adott étterem vagy catering cég üzletpolitikájától függ. Általában amúgy a rágcsákat szokták engedni, mert a legtöbb étterem nem pékség is egyben - de az is lehet, hogy szerződésben vannak pékségekkel. Rá kell kérdezni, hogy lehet-e saját kaját, piát, dekort vinni, és ha igen, akkor van-e erre vmi pluszdíj.
2022. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!