Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövőhéten esküvő, de elbizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten esküvő, de elbizonytalanodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szét hasad a szívem, de nem bírom tovább.

Őrülten szerelmes voltam a páromba, de fél éve mikor összeköltöztünk minden megváltozott. Egy éven át arra vágytam, hogy végre összeköltözzünk és reggel este erről ábrándoztam.

Aztán az összeköltözés maga fantasztikus volt. Egy álmom vált valóra, majd jött a fekete leves. Anyósom megváltozott és kicsit apósom is.

Mindenbe belekötöttek, nem akarták az összeköltözést, mindent sajnáltak tőlem és szüleimet is lehordták a szemem előtt és senkinek nem engedem meg, hogy a szájára vegyék őket, mert nem is ártottak nekik, csak szimplán önzők és ki akarják sajátítani a fiúkat, hogy otthon legyen.

:(

Kettesben lakunk természetesen, nem a másiknál.


A problémám az, hogy az anyja nagyon kötekedő és mellette nagyon mézes mázos is és elegem van belőle. Sose tudom kiszámítani. A párom imádja őt. Próbáltam sokszor megbocsájtani neki, de egyszerűen már nem tudok, mert a kötekedéséből elegem van. Sírok miatta, a szívem összeszorul. Heti 1x látom kb.,de nekem az is elég.


Párom nem tudja elfogadni, hogy én nem akarok menni. Bosszant az egész, h miért nem lehet egy normál8s anyósom.

Gyűlölöm ezt az egész helyzetet és làtni se akarom.


Úgy érzem emiatt, hogy már nem akarok.esküvőt, de már minden be lett.szerezve meg lett véve nagyon nagyon sok pénzt buknánk és szeretem a párom, de azt érzem, hogy lehet jobb lenne várni, mert ez nekem nagyon rossz így. :((((



2022. júl. 2. 00:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/147 franciasrac ***** válasza:
69%
Párodnak vagy anyádnak akarsz házasodni?
2022. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/147 anonim ***** válasza:
95%

Tippelek: te vagy az ágyneműs, messzi megyéből párodhoz költözött lány, igaz?


Sajnálom, hogy ez lett a vége. :(

Ülj le, beszélgess a pároddal - bár ha eddig se akarta észrevenni, hogy gond van... azért hátha észbekap, ha rájön, hogy tényleg komoly a gond.


Egy biztos: ne az legyen a mozgatórugó, hogy mennyi pénzt buksz, ha lemondod az esküvőt. Egyrészt, ha csak eltolnád, a legtöbb helyen rugalmasak, biztos vagyok benne, hogy minimális ráfizetéssel átszervezhető.

Ha pedig teljesen lemondanád... nézd, egy rossz házasság, egy megkeseredett élet, egy válás ennél sokkal-sokkal drágább lenne. Ne ez legyen a szempont.


Kívánom, hogy sikerüljön a legjobb döntést hoznod!

2022. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/147 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna kibékülni, de nem tudok. Amikor próbálok nyitni zárt ajtók várnak, egy kis kedveskedés után jön a gonoszság, a támadás, a szemtelen válasz, az irigység, a visszautasítás.


Tudom, hogy nem anyósomhoz, hanem a páromhoz megyek hozzá. Nagyonis szeretem és nem tudom már neki elmagyarázni, amit érzek, fel se tudja fogni igazából. Neki nem sértő, nem fájó ez úgy, mint nekem. Ő boldog meg a szülei imádjak őt, az enyémek is szeretik őt és én is szeretem őt.

De már azt érzem, hogy nekem ez így nem megy. Nem szeretnék a szüleivel és a szüleimmel egy asztalnál ülni. Nem szeretném felvenni a család nevét a páromnak, mert a hányinger elkap, amiért úgy megsértettek többször is ahogy.


Szomorú vagyok, mert már 4 éve együtr vagyunk és én tényleg azt érzem ő lenne az igazi.

Sokáig azt gondoltam nem találnék senkit, de egyedül biztosan nem öregednék meg. Sajnos nincs az a garancia, hogy még egyszer ilyenbe ne fussak bele.

Nem lenne kedvem újra ismerkedni újra kezdeni mindent, amin keresztül mentem. Egyszerűen borzasztó lenne.:(



Meg nem is szeretném, mert a párom szuper férj meg apuka lenne önmagában.


Szar érzés hogy a támadások ellen sose állt ki mellettem, csak lapult, mint nyuszi a fűben. Ezt a fejéhez vágtam, de erre csak annyit tud mondani, hogy úgy látszik életemen át fel fogom hozni a bűneiket és nem tudok megbocsájtani.


De nagyon fáj, amiket velem szemben tettek, nem érdemeltem meg.

2022. júl. 2. 01:07
 4/147 anonim válasza:
95%

Szerintem kezdd így: Szívem, le tudnánk ülni megbeszélni valamit? Van valami ami nagyon bánt engem és szeretném ha együtt meg tudnánk oldani. *Elmondod neki ezt, a kétségeid, a problémát*


Hozzá teheted azt is, hogy ez hosszú távon nem fér bele az életedbe, nem tudod elviselni.

2022. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/147 A kérdező kommentje:

A probléma nem igen megoldható.

Párom szülei tették és mondták amit és ezeket én nem tudom nekik megemészteni es elfelejteni.

A parom elképzelhetetlennek tartja, hogy én ne tartsam a kapcsolatot a szüleivel.

Ők közelebb is vannak hozzánk, gyerekeink is, ha lesznek akkor többet valszeg náluk lesznek én pedig nem szeretném, hogy ne legyek ott akkor én is vagy ne vigyem, hozzam őket.

Azt gondolom, hogy ennek nem így kellene lennie. :(

Párom nem tud mit mondani, sokszor próbálkozott már. Addig jutott hogy felejtsem el, mert csak engem emészt és ez nem egészséges nekem.

2022. júl. 2. 01:15
 6/147 anonim válasza:
94%
Pedig ha akarjátok megoldható. Ha felfogja a párod, hogy baromira nem oké ez és a kapcsolatotok múlik rajta. Továbbá ha képes a sarkára állni és megvédeni téged. Ennek minden jól működő kapcsolatban működnie kell, ha nem megy akkor lényegében nem áll ki melletted a párod, akkor nem ő a legjobb partner számodra.
2022. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/147 A kérdező kommentje:

Sógoromék is bunkók. Tehát az egész családból úgy ahogy van elegem van.

Párom tesója, akit úgy szeret és sógornöm is állandóan féltékenykedik, mindig a pénztárcánkban kutat.

Mindketten kb. Ugyanannyit keresünk..

Ha van minimális plusz bevétel arról mindig pontosan tudni akarnak.

Olyan idióták màr bocsánat, engem érdekel màs élete, de ők is mint az anyósomék mindenbe beleszólnak.

Pl. Mondtam, hogy még sok mindenkit meg kell hívni az esküvőre, csak délutános vagyok feszt és így nehéz. Erre jönnek a bunkó szöveggel, hogy mert nem kellene dolgozni.

Komolyan, hogy mondhatnak ilyet. O.O meg hogy hamarabb kellett volna elkezdeni.

Levelezősön most végeztem az egyetemen, így tanultam is mellette mondtam, hogy iskolám volt, de mindenre van szuper beszólásuk, hogy át kellett volna akkor gondolni, hogy nappalin folytatod a sulit.


Amúgy minden rendben az egyetemet ügyesen elvégeztem, a munkám is megy és szeretem.


De azt gondolom ennyi jelzi, hogy ez a család tipikus falusi, mindenbe is belekötő és beleszóló. Ahelyett, hogy inkább nem mondott volna semmit. Sokszor azt érzem inkább meg se szólalok, jobb.

Párom tesójának keresztapja halott. Kaptak egy bőrkabátot, erre összevesztek, hogy kié legyen és azzal érveltek, hogy nekünk úgyis van pénzünk majd megvesszük.

Ezek valami óriási álom világban vannak, mert kereken ugyanannyi a keresetünk.

Én 200-at keresek, párom 250-et. Hát nem mondom, hogy felvet a pénz, de elvagyunk.


Anyósomékat nem sorolom inkább ők sajnos sokkal szemtelenebbek. A legjobban meg az zavar hogy a szüleimet merték szidni.

2022. júl. 2. 01:23
 8/147 A kérdező kommentje:
Elírtam, azt akartam írni, hogy engem nem érdekel a másik anyagi helyzete, sem családi helyzete, sem semmije.
2022. júl. 2. 01:25
 9/147 anonim válasza:
94%
Ezt vagy a pároddal tudod megbeszélni vagy bukott kapcsolat. Fölösleges ezen kattogni. Nincs alternatív kibújó, meg tudjátok beszélni vagy sem, ezen múlik.
2022. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/147 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd lesz valami.:)
2022. júl. 2. 02:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!