Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogy a páromnak normális legénybúcsúja lesz, az én lánybúcsúm meg siralmas?

Figyelt kérdés

Egyikünknek sincs sok barátja, de neki azért több, és van köztük olyan is, aki le is szervezi a vetkőzős lányt, tehát ilyen klasszikus legénybúcsú lesz, hatalmas buli. Én nem látok a vetkőzős lányban és fiúban rosszat, aki nem akarja, nem csalja meg vele a párját, úgyhogy ezzel nincs is bajom. De egyszerűen irigy vagyok. Mert nekem meg az a kevés barátnőm kb ilyen üljünk be valahova inni aztán go home bulit szerveznének nekem, biztos nem lesz vetkőzős fiúm, ami önmagában nem baj, de azért elég hülye helyzet, ha a vőlegénynek van, a menyasszonynak nincs. Magamnak meg ciki lenne szerveznem.


Eleve zavar, hogy alig vannak barátaim, amikor korábban szülinapom volt és abból a pár emberből se jött el mindenki, az is zavart. De ez meg egy még fontosabb dolog lenne.


Mennyire gáz, ha én állítom össze a programot?


2022. júl. 25. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Már látom, hogy mi lesz ebből. A házasság után is folyton basz...piszkálni, fogod, mert jár bulizni, haverokkal meccset nézni, vadászni, horgászni,..., míg te otthon ülsz. Majd válás.
2022. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Általában a menyasszony meg van kérdezve, hogy kb mit szeretne a lánybúcsún. Én két éve még ereszd el a hajamat akartam (kocsma túra, billiárd, akár chippandale fiú), mivel a férjem is határozottan kijelentette akkor, hogy ő aztán sztriptíz bárba akar menni. A sors végül úgy hozta, hogy a lánybúcsún 23 hetes várandós voltam, így végül se kocsmatúra, se vetkőzős fiú nem lett. Beültünk Osvát Zsolt Unikornisos bisztrójába meg billiárdoztunk egyet a Stifflerben. Ennyi, nekem akkor az pont elég volt. A férjem pedig nem akart legénybúcsút, így inkább itthon barkácsolta a konyhaszekrényt, amíg zabáltam az Unikornisos hambit a barátnőimmel. Te döntésed, hogy mit szeretnél, hiszen a te lánybúcsúd lesz.
2022. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ezt vetted le ebből.


Én is szoktam programokat csinálni a barátaimmal, meg egyedül is elvagyok. De egy ilyen buli egyszer van az ember életében (jó esetben), már amióta tudom, hogy létezik lánybúcsú, azóta meg akarom adni a módját. Erre most, hogy itt van, kiderül, hogy egyik barátnőm sem akar nekem szervezni semmit, amúgy is kevesen lennénk, nem úgy fog menni, ahogy elképzeltem, ez a fő bajom. Az csak plusz, hogy a páromnak meg olyan lesz, amilyet én akarok és örülök neki, de jól esne, ha nekem is ilyen lenne.


Persze itt gyakorin valaki leírja egy problémáját 10 mondatban és már egyből megismerik az egész személyiségét és jósolnak neki :D

2022. júl. 25. 09:59
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 Most látom csak a kommentedet.


Köszönöm, úgy tűnik, hogy az élet sokszor közbeszól. Az a vicces amúgy, hogy a párom introvertált és nem volt soha nagy bulizós, de kifogott olyan barátokat, akik szerveznek neki egy amerikai stílusú bulit, én meg régen nagy bulizós voltam, imádom a társasági eseményeket, de úgy tűnik, én is egy unikornis hamburger szintű ajándékot kapok (amivel nincs semmi baj, imádnám, csak nem a lánybúcsúmon).

2022. júl. 25. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
szervezz magadnak egy férfit, aki kedveskedik egy estét neked, s akkor meg van, amit akarsz, s nem kell a barátnőiddel küzdelmes programot átnyomni. Írj, ha gondolod ;)
2022. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedveskedik😂😂😂
2022. júl. 25. 10:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg azokat akik a lánybúcsúdat szervezik (ideális esetben a fő koszorúslányt) hogy miket szeretnél. Mondd meg hogy inkább nem go hoke lartyt szeretnél hanem pl táncos helyre menni stb stb
2022. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
el sem tudom képzelni, mi a baj az 5-ös válasszal. Lenne férfi, aki masszíroz, kényeztet, de nem megdugni akar ;)
2022. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

"Mennyire gáz, ha én állítom össze a programot?"

Nem gáz. A legsz.rabb legénybúcsúk azok voltak, ahol a vőlegény csalódott volt, mert nem azt kapta, amire számított. (mondjuk utána a megfelelő alkoholszint megoldotta a hangulatot, de azért na - legénybúcsúd/leánybúcsúd jó esetben tényleg csak egyszer van)

Nálunk ez úgy néz ki, hogy begyűjtöd egy közös facebook-beszélgetésbe azokat, akikkel szeretné együtt elbúcsúztatni a leányéveid/legényéveit, beírod, hogy mikor érnél rá és ha van valami vágyad, akkor azt is beírhatod, hogy nagyjából minek örülnél. Vagy ha van olyan ember, aki a társaságból a legközelebb áll hozzád, akkor neki külön írhatod, hogy nagyon örülnél, ha ez vagy az nem maradna ki. A többiek pedig szépen megszervezik, vagy ha valamivel kérdésük van, akkor egyikük rád ír. Ilyesmit nem lehet megcsinálni?

2022. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Én nem aggódnék a helyedben. A csajok sokkal jobban lealjasodnak egy random csajos estén is, tok mindegy hányan vannak. Tuti húzósabb bulitok lesz, mint a srácnak.
2022. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!