Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki meghívna az esküvőjére? =)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghívna az esküvőjére? =)

Figyelt kérdés

Elég abszurd kérdés, belátom... :)

Sosem voltam még esküvőn, mert kicsi a családunk magyar fele, a barátnőim meg majd most kezdenek abba a korba érni. Itt vagyok 20 évesen, és még sosem voltam esküvőn...úgy érzem, valami nagyon kimaradt eddig az életemből! :)) A nővéremék jövőre terveznek összeházasodni a vőlegényével, de mitadisten inkább elutaznak valami napsütötte tengerpartra megesküdni, mintsem hogy tartsanak egy rendes lagzit :)


2010. szept. 22. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
ez aranyos:D
2010. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem hívnálak meg, meg mert nem ismerlek. :D

Amúgy én sem voltam még esküvőn, lagzin pedig 22 éves vagyok, de nem érzem úgy, hogy bármit is vesztettem volna. Lagziba mondjuk már kísértem fellépni páromat, de azért az nem olyan. :)

2010. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
en meghivnalak szivesen, csak nincs eskuvo kilatasban. de ha lesz, akkor majd meghivlak :)
2010. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha mostanában lenne akkor tuti meghívnálak :D


Egyébként milyen nemzetiségű a család másik fele, ha lehet ezt megkérdezni :)

2010. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
79%

Nem maradtál le semmi érdekesről. Nálunk volt olyan év amikor 3 esküvőn is voltunk. A templomi pl. szép, de dögunalom, no nem az ifjú párnak.

A lagzi, na az a jó buli. Megígérem, ha aktuális lesz, szólok.

2010. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, tiszta aranyosak vagytok, nem is vártam, csak nézek itt és kacagok :)))

A család másik fele orosz, az a népes családi oldal, de nyilván nem úgy megy az :)

2010. szept. 22. 12:54
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Meghívtalak volna, de egy hónapja volt:)


Egyébként a saját lagzimon kívül egyetlen egy lagzin voltam, vagy 10 éve, így átérzem, h miért kéred:)


29/N

2010. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Lassan mehetnél a sajátodra!
2010. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

ez vicces

én is meghívnálak, ha most lenne:) és én se voltam még eddig egyen se, de hát majd leszünk:)

2010. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem jövőre lesz(február,március..még nem tudjuk)..HA gondolod meghívlak,de már most elmondom,hogy milyen lesz.

Veled együtt ha jössz 5-en leszünk..Az igen kimondása után beülünk a legközelebbi mekibe,és megiszunk egy jó kis shaket és eszünk Big MAc menüt..

Majd elköszönünk(a 4 szál rózsát majd igazságosan elosztjuk a 2 meghívott lány között, te is kapsz meg a tanú is),és mi ketten mint ifjú házasok megyünk nászútra.Igyekszünk úgy repülőjegyet venni,hogy ne kelljen a mekiből egyből a reptérre rohanni..

Érdekel??

2010. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!