Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki meghívna az esküvőjére? =)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghívna az esküvőjére? =)

Figyelt kérdés

Elég abszurd kérdés, belátom... :)

Sosem voltam még esküvőn, mert kicsi a családunk magyar fele, a barátnőim meg majd most kezdenek abba a korba érni. Itt vagyok 20 évesen, és még sosem voltam esküvőn...úgy érzem, valami nagyon kimaradt eddig az életemből! :)) A nővéremék jövőre terveznek összeházasodni a vőlegényével, de mitadisten inkább elutaznak valami napsütötte tengerpartra megesküdni, mintsem hogy tartsanak egy rendes lagzit :)


2010. szept. 22. 12:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az ember saját esküvője annyival másabb szerintem, mint ha két különböző eseményen lennének a résztvevők :)

Ha férjhez akarnék menni, akkor férjhez mennék, de én most csak szeretnék részt venni egy esküvőn, látni a boldog párt, a sugárzó szerelmet, a bizakodó és vidám rokonokat, a táncot és a becsiccsentett vendégeket, akik minden második szembejövővel flörtölnek nagy boldogságukban :)

2010. szept. 22. 13:13
 12/21 A kérdező kommentje:
Hey, Miss McDonald's, hogyne érdekelne! A ti esküvőtök nem is hagyományos esküvő lesz, hanem egy hatalmas flash-élmény! :D Ki ne akarna részt venni egy ilyenben?! :)
2010. szept. 22. 13:15
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Én is erre gondoltam egyik nap, hogy szívesen mennék egy nagy lagziba mulatni, alig várom, hogy legyen már valakinek a családban, mert hatalmas élmény, nem számít, ha vinni kell drága nászajándékot, mert annyit megér:) Így hát megértelek..
2010. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Te utolsó, úgy szeretném ha valamelyik rokonunk vagy barátunk lennél véletlenül, ilyen hozzáállásnak örülnék részükről is! Egy lagzi szerintem mindig isteni élmény, én is imádok járni, remélem a miénk is tuti lesz! :) (most november)

Kérdező, sajnos nem merlek meghivni, mert már igy is 20al többen vagyunk mint akik beférnek, már a sokjóember kishelyen alapon nyomjuk :D

2010. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Én sem voltam soha esküvőn 23 éves koromig, akkor pedig egyből a sajátommal kezdtem:)
2010. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
27 éves vagyok, de eddig egy lakodalomban voltam, és 2 esküvőn...egyik templomi, másik városházán. hát egyiktől sem voltam elragadtatva....a lagzitól sem. a lakodalom anyukám egyik ismerőséé volt, így nem ismertem senkit, amúgy biztos jobb lett volna. 2 éve két esküvőre is mehettem volna egy évben, de pont külföldön voltam...jövőre lesz egy barátnőmnek, azt azért nem hagyom ki. ha tervezném az esküvőt a közeljövőben én is meghívnálak. bár én nem akarok nagy felhajtást, lehet nem éreznéd jól magad...
2010. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Október 2, Szeged. :) 70 leszünk, beférsz! :) Komolyan! :D
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az okt. 2-ős. Bárcsak ilyen vendégeink lennének!! Már vagy 20-an visszamondták, nem értjük miért... Egyszerü emberek vagyunk, semmi flanc... Gyertek, szeretjük a spontán bulikat! :) Így házasodunk össze mi is, 22 évesek vagyunk... :D
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hey, Miss október 2., ez tiszta jól hangzik! :) Én arra gondolok egyébként, hogy a visszamondások oka a pénzhiány, mert szeretnének szép és hasznos ajándékot adni, de nem tudnak esetleg. Erre gondoltatok már?
2010. szept. 22. 17:26
 20/21 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok :) hihetetlen.. :D
2010. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!